"Love Island". Widzowie głosują na najgorszą parę. Nie ma wyników, ale już wiadomo, kto odpadnie

Na instagramowym koncie programu "Love Island" wrze. Fani show dość jednoznacznie i stanowczo opowiadają się po stronie swoich ulubieńców i wskazują tych, którzy powinni opuścić wyspę.

Po ostatnich wydarzeniach w programie "Love Island. Wyspa miłości" widzowie mają swoich faworytów. Są też islandersi, którzy zniechęcili ich do siebie. W trwającym głosowaniu można zdecydować o ich być albo nie być na wyspie, ale już teraz prawie na sto procent wiadomo, jaki będzie jego wynik.

Zobacz wideo Kłótnia Angeliki i Adriana z "Love Island"

Syn Sławomira i Kajry odziedziczył talent muzyczny po rodzicach?Syn Sławomira i Kajry pójdzie w ich ślady. Kordian odziedziczył talent muzyczny?

Love Island. Widzowie wybierają najgorszą parę

Po ostatnich wydarzeniach w "Love Island" konfiguracje między wyspiarzami wyglądają następująco. Jurek jest w parze z Alex, Arek z Aleksandrą, zakochany Andrzej wybrał Paulinę. Wiktor i Magda są już uznawani za stałą parę. Czy coś jest w stanie ich rozdzielić? Szymon nadal towarzyszy Oli, a Adrian jest z Angeliką.

Jędrek musiał wybierać między Andzią a Klaudią. Ta, której nie wybrał, miała opuścić wyspę.

Ciężki wybór i najchętniej bym przygarnął obie - rozpoczął. - Jest mi przykro, ale… - i wskazał na Andzię, odrzucając Klaudię.

Jednak widzowie show Polsatu nie dają jego parze wielkich szans. Uważają, że surfer nie pasuje do Andzi.

Oj Andzia, Andzia, mogłaś mieć Arka, to skończyłaś z surferem - piszą internauci.

Ona też po perypetiach z Arkiem zyskała sobie spore grono przeciwników. Chodzi o to, że z jej inicjatywy zakończyła się relacja, która zyskała miano oficjalnej i wydawało się, że będzie jedną z trwalszych. Jednak dziewczyna uznała, że zaczyna się dusić w niej. Widzowie wyraźnie podzielili się na dwa obozy zwolenników i przeciwników Andzi.

Teraz podczas głosowania na najgorszą z par ci drudzy wyraźnie dają o sobie znać. Na instagramowym koncie programu chętnie wyrażają swoje opinie.

Jędrek i Andzia, już dawno powinniście wrócić do domu.
Andzia i Jędrek - oboje męczą się w tym programie.
Jak nie odpadnie Andzia i Jurek, to nie wierzę w to głosowanie.

Olga Bołądź z partnerem na ścianceOlga Bołądź debiutuje na ściance w towarzystwie młodszego o siedem lat partnera

Jak myślicie, czy Andzia z Jurkiem odpadną? Głosujecie?

Więcej o: