"Taniec z Gwiazdami". Adam Małysz skomentował udział żony w tanecznym show. "Jest mi przykro"

Izabela Małysz pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami". Mąż bardzo wspierał jej udział w show. Jak Adam Małysz zareagował na opuszczenie programu przez żonę? Zwrócił uwagę na dwie rzeczy.

W czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programu odpadła Izabela Małysz, która tańczyła u boku Stefano Terrazzino. Taniec okazał się dla niej dość kontuzyjny - zmagała się z bólem, przez który odwiedziła szpital. Choć udało jej się wystąpić w najnowszym odcinku, przyznała, że to trudne doświadczenie. Swojej żonie wiernie kibicował Adam Małysz. Co sądzi o jej udziale w tanecznym show? W ostatniej rozmowie z mediami powiedział kilka słów.

Zobacz wideo Iza Małysz przerażona nowym tańcem? Bolą ją nogi

Jakie było pierwsze słowa księcia Louisa?Pierwsze słowa księcia Louisa nie były związane z księżną Kate. Co powiedział?

"Taniec z Gwiazdami". Adam Małysz odniósł się do udziału żony w tanecznym show

Pożegnanie Izabeli Małysz z programem poprzedzone było jej zaskakującymi słowami. Ostatnie kontuzje i fakt przebywania w Warszawie, daleko od domu, dały jej się we znaki.

Z pewną ulgą żegnam się z tym programem, bo bardzo tęsknię za domem - powiedziała Izabela Małysz po ogłoszeniu wyników.

W ostatnich odcinkach nie zebrała najwyższych ocen. Teraz widzowie w głosowaniu SMS zdecydowali o opuszczeniu przez nią programu. W rozmowie z portalem Sportowefakty.wp.pl Adam Małysz odniósł się do ostatnich słabych not wystawionych przez jury dla jego żony.

Jest mi przykro, kiedy Iza dostaje słabe oceny. To są fachowcy, więc nie śmiałbym ich krytykować - powiedział skoczek.

Zwrócił uwagę na jeszcze jedną rzecz. Jego żona po raz pierwszy występowała w telewizji pod czujnym okiem kamer. To, jego zdaniem, nie jest łatwe.

Do kamer jest trudno się przyzwyczaić. Jeśli ktoś często z nimi przebywa, to może się z nimi oswoić, ale nigdy się nie przyzwyczai - dodał.
 

Syn Sławomira i Kajry odziedziczył talent muzyczny po rodzicach?Syn Sławomira i Kajry pójdzie w ich ślady. Kordian odziedziczył talent muzyczny?

W "Tańcu z Gwiazdami" pozostało obecnie sześć par, a kolejne zmagania na parkiecie zobaczymy w następny poniedziałek. Macie swoich faworytów? Zobacz też: Izabela Małysz jest gotowa zostać babcią. "Chciałabym bardzo". Córka krótko to podsumowała

Więcej o: