Sławomir i Kajra zabierali w trasy koncertowe swojego syna. "Kajra dzielnie się wywiązywała ze wszystkich zadań" [POLTEK EXCLUSIVE]

Sławomir i Kajra w 2016 roku zostali rodzicami. Powitali na świecie syna, któremu dali na imię Kordian. W rozmowie z Plotkiem zdradzili, jak udało im się połączyć obowiązki zawodowe i bycie w ciągłych rozjazdach z wychowywaniem dziecka. Nie ukrywali, że przez długi czas Kordian podróżował razem z nimi. Pójdzie w ich ślady?

Kariera Sławomira i Kajry stale nabiera tempa. Małżeństwo nie ukrywa, że praca w branży rozrywkowej wiąże się z byciem w ciągłych rozjazdach. W rozmowie z naszym reporterem zdradzili, jak łączą rodzicielstwo z występowaniem na scenie. Kordian przez długi czas mógł podróżować z rodzicami po świecie. 

Zobacz wideo Pod czyją opieką Sławomir i Kajra zostawiają syna? Ale mieli farta

Zbigniew Zamachowski, Monika RichardsonZamachowskiego dopadła szara rzeczywistość. Teraz docenił byłą żonę

Syn Sławomira i Kajry odziedziczył talent muzyczny po rodzicach? 

Sławomir i Kajra godzą pracę z wychowywaniem dziecka. Na pytanie naszego reportera, z kim zostawiają dziecko, gdy muszą pracować, przyznali, że Kordian przez długi czas jeździł w trasy razem z nimi. Wokalista zachwalał zdolności organizacyjne żony, której udało się wszystko tak zaplanować, by nic ze sobą nie kolidowało. 

Synek zapytał się, czy jedziemy na wakacje. My powiedzieliśmy, że nie, że idziemy do pracy. (...) On generalnie, jak widzi, że są walizki spakowane i wie, że gdzieś będziemy lecieć, to oznacza to wakacje. Przez te wszystkie lata syn z nami jeździł. Kajra dzielnie się wywiązywała ze wszystkich zadań, potrafiła to pięknie zorganizować - zaczął Sławomir.

Kajra dodała, że syn towarzyszył im zawsze podczas dłuższych wyjazdów, jednak gdy podrósł, postanowili zostawić go w domu. Mogą liczyć na pomoc kuzynki, która razem z nimi mieszka i zajmuje się Kordianem. Anna trzy lata podróżowała busem ze Sławomirem i jego rodziną. 

Faktycznie, jest tak, że jeżeli mamy dłuższy wyjazd, to synek jest zawsze razem z nami. Od samego początku była z nami nasza kuzynka, która też z nami mieszka. Góralka, która studiuje na Akademii Medycznej, więc ma bardzo trudny kierunek, ale jest cudna, bardzo nas wspiera. Uwielbiają się z Kordianem. Spędziła z nami właściwie trzy lata w busie - przyznała Kajra. 

Padło również pytanie o to, czy Kordian odziedziczył muzyczny talent po rodzicach. Sławomir nie ukrywał, że podczas tworzenia nowych utworów syn czasami podrzuca mu swoje pomysły. 

Lubi muzykę. Bardzo dobrze na nią reaguje. Potrafi powtarzać melodię, sam sobie układa jakieś teksty, słowa. Także bawi się - powiedział wokalista.

Kajra przyznała, że każdą piosenkę puszczają synowi i sprawdzają, czy mu się spodoba. 

Zofia Zborowska na zdjęciach z dzieciństwaZofia Zborowska pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Nadzieja to wykapana mama

Jaką piosenkę Kordian ostatnio zaśpiewał rodzicom i zachwycił ich swoim wykonaniem? Tego dowiecie się, oglądając powyższy materiał wideo.

Więcej o: