Dorota Szelągowska już szykuje się na zimę. Suszy zioła w kuchni. Wnętrze obłędne. Ceglane ściany dodają charakteru

Dorota Szelągowska już przygotowuje się do zimowego sezonu. Na Instagramie pokazała, jak w pięknej kuchni suszy zioła. Przyglądamy się wnętrzu.

Dorota Szelągowska nie tylko słynie z remontów w polskich domach, ale także z doskonale urządzonych własnych czterech kątów. Prezenterka chętnie je pokazuje na Instagramie. Szczególnie lubi chwalić się domem na Warmii, który faktycznie robi wrażenie. Teraz na jej profil trafiło zdjęcie zrobione w kuchni.

Dorota SzelągowskaSzelągowska cieszy się z powrotu do domu i pokazuje salon. "Ale klimat!"

Zobacz wideo Remonty Doroty Szelągowskiej kosztują fortunę! Jakie kolory obniżają apetyt?

Przeczytaj także: Dorota Szelągowska znów pokazała wnętrza domu. Sypialnia po metamorfozie. Cudo!

Dorota Szelągowska już szykuje się na zimę. Suszy zioła w kuchni

Na zdjęciu, które gwiazda wrzuciła na swój profil na Instagramie, widzimy fragment jej kuchni. Ceglany piec i piekarnik wysuwają się na pierwszy plan. Po lewej stronie natomiast jest czarny zlew ze złotym kranem, po prawej drewniany blat, na którym stoi jedynie papierowy ręcznik. Nad blatem i zlewem znajduje się drewniana półka z naczyniami i różnymi pojemnikami. Nad tym wszystkim suszą się natomiast zioła.

Jesieeeeeeń! Kocham cię! Ogródek oporządzony - smaki na zimę suszą się na sznurku - napisała Dorota Szelągowska w opisie do zdjęcia.
 

Fanów oczarowała fotografia prezenterki.

Prawdziwy polski, wiejski dom.
No, nareszcie ktoś, kto kocha jesień!
Oj cudnie! Tak bardzo nie doceniamy jesieni (...) a ona ma w sobie tyle dobra i piękna - komentowały internautki.

Nas natomiast najbardziej zachwyciła kuchnia Doroty Szelągowskiej. Nie da się ukryć, że jest bardzo stylowa, a ceglane ściany dodają jej charakteru. Cały dom gwiazdy na Warmii jest niezwykle klimatyczny.

Sami zobaczcie: Dorota Szelągowska pokazała kolejne zakątki rezydencji na Warmii. Ma zielnik i basen. "Nic mnie tak nie odpręża"

Więcej o: