"Taniec z Gwiazdami". Iza Małysz trafiła do szpitala po ostatnim odcinku! Zdradziła, co jej dolega. "Dramatyczna sytuacja"

Iza Małysz szlifuje umiejętności w "Tańcu z Gwiazdami". Żona Adama Małysza nie ukrywa, że treningi ze Stefano Terrazzino nie należą do najłatwiejszych, ale na parkiecie daje z siebie wszystko. Po ostatnim odcinku tanecznej rywalizacji Iza wylądowała w szpitalu. Zdradziła, czy zamierza zrezygnować z walki o Kryształową Kulę.

Iza Małysz w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" otrzymała najmniej punktów od jurorów, jednak nie pożegnała się z programem. Odpadł Radek Liszewski z zespołu Weekend. Żona Adama Małysza nie ukrywa, że bardzo stresuje się każdym występem na żywo. Tanecznych popisów nie ułatwia jej fakt, że zmaga się z kontuzją. W wywiadzie dla Pomponika wyjawiła, że ma ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe. 

Zobacz wideo Iza Małysz przerażona nowym tańcem? Bolą ją nogi

MurcixMurcix z Ekipy Friza rozwaliła samochód. Wszystko za sprawą bardzo prostej czynności

Iza Małysz zmaga się z kontuzją. Trafiła do szpitala

Iza Małysz w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że teraz szczególnie zauważa ograniczenia własnego ciała. Od tygodnia zmaga się z silnym bólem mięśni. Po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" trafiła do szpitala, gdzie podano jej środki przeciwzapalne. Żona Adama Małysza mimo bólu nie zamierza się poddawać i rezygnować z występów w produkcji. 

Mam już swój wiek i widzę ograniczenia ciała, więc to nie jest prosta sprawa. Ale tak od razu się poddać? Zobaczymy, jak dalej będzie się rozwijał i promieniował ból - zaczęła Iza.

Iza dodała, że ból, który jej doskwiera, skutecznie uniemożliwia jej naukę nowych kroków podczas treningów. 

Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiąże się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki aż do bioder. Jest to bardzo uciążliwe, a wiadomo, że taniec wymaga podnoszeń, dużo się na tych plecach dzieje - mówi Małysz.

Podkreśliła, że jej kontuzje wynikają z tego, że nie jest profesjonalistką i nie spodziewała się, jakim wysiłkiem dla organizmu są regularne treningi na parkiecie. 

Jestem na lekach przeciwzapalnych. Z nami amatorami jest ten problem, że profesjonalny tancerz jest w stanie tak pracować, by jego ciało nie było szarpane. A my nie jesteśmy przygotowani do wielu figur, więc stąd wynikają kontuzje - dodała Iza.

Agata Młynarska, Wojciech Młynarski i Paulina MłynarskaPaulina Młynarska z siostrą i ojcem na swoim zdjęciu z dzieciństwa

Mamy nadzieję, że Iza w ekspresowym tempie wróci do pełni sprawności. Już dzisiaj będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć ją na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Będziecie kibicować jej występowi? 

Więcej o: