"Rolnik szuka żony". Rolniczka dostała listy, a wśród nich... jeden od dobrze znanego amanta z "Sanatorium miłości"!

W nowym odcinku "Rolnik szuka żony" Elżbieta otrzymała od Marty Manowskiej skrzynkę z listami od kandydatów. Jak się okazało, jednym z nich okazał się uczestnik znany z programu "Sanatorium miłości".

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Elżbieta - rolniczka z nowego sezonu programu TVP "Rolnik szuka żony" - otrzymała już listy od swoich potencjalnych kandydatów. Ku zaskoczeniu telewidzów, jeden z nich nadał uczestnik programu "Sanatorium miłości", którego dobrze już znają. 

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

Doda, Emil StępieńDoda boi się o premierę "Dziewczyn z Dubaju". Jest załamana postawą męża

"Rolnik szuka żony". Uczestniczka dostała listy od adoratorów, a wśród nich...

Rolniczka Elżbieta jest dojrzałą, pełną wigoru kobietą, która dobrze wie, kogo szuka. Kobieta z ogromną radością przyjęła od prowadzącej show skrzynkę z listami adoratorów. Sumiennie analizowała każdy z nich, nierzadko kręcąc nosem na kandydatów. Nic dziwnego - jeden z nich okazał się... żonaty. Był jednak list, który szczególnie przykuł jej uwagę. Jak przyznała, napisał do niej uczestnik z "Sanatorium miłości":

Pan Andrzej z "Sanatorium" do mnie napisał - wyznała zdumiona rolniczka.

Jego fragment list brzmiał:

Jeszcze nie ochłonąłem po udziale w "Sanatorium miłości", a już nadarzyła się okazja, by wziąć udział w "Rolnik szuka żony". Zdjęcia nie dołączyłem, bo dużo moich fotek jest w sieci - napisał Andrzej.

Blondynka była zdziwiona nie tylko samą kandydaturą znanego telewidzom amanta, ale faktu, że w "Sanatorium miłości" deklarował, że interesują go tylko brunetki.

Dlaczego do mnie napisał, skoro deklarował w programie, że jego interesują tylko brunetki? - nie mogła wyjść ze zdziwienia Elżbieta.

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska pisze o bezdzietności. Agnieszka Woźniak-Starak komentuje

Po krótkiej zapowiedzi, która została wyemitowana na końcowych napisach, można łatwo wywnioskować, że Elżbieta skusi się na zaproszenie Andrzeja na pierwsze spotkanie. Myślicie, że coś z tego będzie?

Więcej o: