Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła w ciąży. Wyznała, co jest tego przyczyną

Internauci zauważyli, że Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest szczuplejsza niż była przed ciążą. Uczestniczka zdradziła swój sekret.

Agnieszka i Wojtek poznali się planie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od początku z łatwością można było dostrzec, że oboje mają się ku sobie, a eksperci TVN-u w ich przypadku się nie pomylili. Miłość kwitnie, a ich rodzina wkrótce się powiększy.

Zobacz wideo Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prezentuje pukiel swoich włosów z młodości. Trzymała je przez lata w szafce

Emmy 2021Emmy 2021. Najpiękniejsze kreacje z czerwonego dywanu. W tym roku królowała klasyka

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła w ciąży. Nie uniknęła pytań

Od ślubu Agnieszki i Wojtka w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" minęły już ponad dwa lata. W tym czasie para odnowiła przysięgę małżeńską i ogłosiła dobrą nowinę o ciąży. Para spodziewa się dziewczynki, o czym poinformowała w filmie zamieszczonym w serwisie YouTube. Odkąd kobieta pochwaliła się, że zostanie mamą, chętnie odpowiada na Instagramie na pytania dotyczące macierzyństwa.

Ostatnio internauci zwrócili uwagę na to, że uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest obecnie szczuplejsza niż była, zanim zaszła w ciążę.

Pani ciągle chudnie? Buzia taka szczuplutka - napisała internautka.
Na razie jestem chudsza niż przed ciążą - potwierdziła Agnieszka.

Celebrytka nie uniknęła kolejnych pytań o to, jak to w ogóle możliwe. W końcu zdradziła swój sekret.

Nie jem cukru, pszenicy, jem co trzy godziny, mam dużo ruchu. I nie mam zachcianek - wyznała.

Dorota SzelągowskaSzelągowska cieszy się z powrotu do domu i pokazuje salon. "Ale klimat!"

Temat diety w ciąży jest popularny wśród celebrytek. Podobne pytania dostawała m.in. Agnieszka Kaczorowska, gdy była w drugiej ciąży. Na Instagramie wyznała wówczas, że w pierwszej ciąży miała ochotę na ziemniaki, a w drugiej najczęściej sięgała po jabłka, sok pomarańczowy i lody.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil znów odniósł się do rozstania z Izą. Ostro. "Życzylibyśmy sobie, żebyście się odwalili"

Więcej o: