Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wraca do rozstania z Kamilem. Wymowne słowa: Walczcie o siebie

Iza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zmaga się z emocjami, które towarzyszą jej po rozstaniu z Kamilem. Na Instagramie znów zabrała glos w tej sprawie.

Iza i Kamil poznali się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i jako jedyne małżeństwo piątej edycji zdecydowali się pielęgnować łączące ich uczucie także po zakończeniu show. Choć w mediach społecznościowych ich życie przypominało sielankę, to jakiś czas temu para poinformowała o zakończeniu związku. Iza i Kamil ponoć rozstali się w przyjaznych stosunkach, jednak towarzyszą im duże emocje, co widać na Instagramie tej pierwszej.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska pisze o bezdzietności. Agnieszka Woźniak-Starak komentuje

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza opublikowała wymowny wpis

Iza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zamieściła na instagramowym profilu czarno-białe zdjęcie, które zostało wykonane podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Nie tyle piękna fryzura i makijaż mają znaczenie, co opis, który zamieściła.

Szczęście się nie kończy, ono tylko ulega zmianom. Walczcie o siebie każdego dnia - napisała.

Dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Iza zgromadziła w mediach społecznościowych pokaźne grono fanów. Obecnie jest ich już ponad 130 tys. Celebrytka może liczyć na ich wsparcie.

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego.
Jesteś taka naturalna i normalna. Uciekając przed hejterami, nie odwracaj się od obserwatorów - czytamy w sekcji komentarzy,
Nie chcę uciekać. Cieszę się, że jesteście - odpowiedziała Iza.
 

Przypomnijmy, że uczestniczka już wcześniej odniosła się do rozstania z Kamilem. Po ogłoszeniu decyzji o rozstaniu internauci zaczęli bowiem kwestionować ich wiarygodność.

Rozstaliśmy się w normalnych relacjach, jak dwoje normalnych ludzi. Nie palimy za sobą mostów, bo nie jesteśmy takimi ludźmi, że rozstajemy się w kłótni - wyznała wówczas na InstaStories.

Doda, Emil StępieńDoda boi się o premierę "Dziewczyn z Dubaju". Jest załamana postawą męża

Spodziewaliście się takiego obrotu wydarzeń?

Więcej o: