Aleksandra Kwaśniewska pisze o bezdzietności. Agnieszka Woźniak-Starak komentuje: Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze

Aleksandra Kwaśniewska po najnowszym odcinku programu "Miasto Kobiet" opublikowała post, w którym wypowiedziała się na temat tego, że niektóre kobiety świadomie rezygnują z macierzyństwa. Głos zabrały Agnieszka Hyży i Agnieszka Woźniak-Starak.

Aleksandra Kwaśniewska po dłuższej przerwie wróciła do pracy w telewizji. W przeszłości współpracowała już z TVN Style, gdzie razem z mamą, Jolantą Kwaśniewską, prowadziła program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias". Teraz współprowadzi program "Miasto Kobiet", który jest emitowany w niedziele o godzinie 12:30. Dziś prowadzące poruszyły temat macierzyństwa. Zaproszone do studia osoby, w tym Ewa Chodakowska, starały się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego kobiety świadomie rezygnują z posiadania dzieci. 

Aleksandra KwaśniewskaAleksandra Kwaśniewska w garniturze w stylu retro. Dobrała nietypową torebkę

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska: Rodzice dawali mi ogrom wolności. Podbierała mamie ubrania?

Aleksandra Kwaśniewska zabrała głos w temacie bezdzietności

W wyemitowanym dzisiaj odcinku programu "Miasto Kobiet", Aleksandra Kwaśniewska poruszyła temat świadomej rezygnacji z macierzyństwa. Po emisji opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z trójką dzieci. W opisie podziękowała za dzisiejszą oglądalność i przyznała, że wciąż czyta wiadomości od widzek.

Dziewczyny kochane! Zamieściwszy poglądowe zdjęcie z dziećmi, dziękuję wam z całego serca za ten niezwykły odzew po dzisiejszym odcinku "Miasta Kobiet". Cały czas przekopuję się przez wiadomości od was i wzruszam się i przejmuję, na zmianę. Cieszy mnie, że poruszyłyśmy temat, który okazał się tak bardzo dla was ważny, ale zasmuca poziom braku zrozumienia, z którym musicie się mierzyć.
Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić "niewinne" pytania. Wierzę, że jeśli będziemy o tym mówić głośno i wyraźnie, to w końcu nas usłyszą. Ale przede wszystkim, bądźmy w tym razem. Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście. Przytulam was wszystkie.
 

Aleksandra Kwaśniewska jak Scarlett Johanson?Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła metamorfozą włosów. "Jak Scarlett Johanson!"

W komentarzach głos zabrały nie tylko obserwatorki, ale także gwiazdy.

Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze, czy komuś się to podoba, czy nie. Dzięki Ola! - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.
To bardzo ważne co napisałaś! Głośno i wyraźnie. Ściskam was - skomentowała Agnieszka Hyży.

A wy? Co sądzicie o poście Oli Kwaśniewskiej?

Więcej o: