Lara Gessler świętuje urodziny i wspomina zmarłego ojca. "Dziś telefon zadzwonił o ten jeden raz za mało"

Lara Gessler obchodzi dziś urodziny. Z tej okazji podzieliła się z fanami zdjęciem z córką. Fotografię opatrzyła wzruszającym wpisem, w którym wspomina ukochanego tatę.

27 sierpnia 2021 Lara Gessler poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że w nocy odszedł jej tata, Piotr Gessler. Przyczyną śmierci restauratora były powikłania pooperacyjne. Wcześniej spędził wiele dni w szpitalu. Miał 63 lata. Choć był drugim mężem Magdy Gessler i znanym restauratorem, to jednak unikał pojawiania się w mediach. Jednak od czasu do czasu Lara publikowała z nim zdjęcia i nie ukrywała, że łączy ich silna więź. Dziś, w poście z opublikowanym z okazji urodzin, znów wspomniała ojca.

Lara Gessler i Piotr GesslerLara Gessler we wzruszających słowach wspomina ojca. Zdradziła ciekawe fakty

Zobacz wideo Szalone tańce Magdy i Lary Gessler

Lara Gessler świętuje urodziny

Lara Gessler obchodzi dziś urodziny. Córka słynnej restauratorki dodała zdjęcie z córką Neną, która jak wynika z opisu pod fotografią, za miesiąc skończy rok. Dodatkowo pokazała też filmik, na którym jej pociecha wpatrzona w swojego tatę słucha bajki. W publikacji Lara wspomniała zmarłego niedawno ojca, zwracając uwagę, że usłyszała dziś o jedne życzenia urodzinowe mniej niż dotychczas. Dodała też, że mimo ciężkich chwil jest wdzięczna za to, jak potoczyło się jej życie.

Od zeszłego roku, dzień moich urodzin oznacza, że za miesiąc będą urodziny Neny. Mimo że dziś telefon zadzwonił o ten jeden raz za mało, to jestem przepełniona miłością i wdzięcznością... za wszystko, co mam.
 

Lara Gessler, Magda GesslerLara Gessler nie ochrzci córki Neny. Magda Gessler komentuje

W komentarzach posypały się życzenia od obserwatorów.

Wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia i miłości bo to najważniejsze. Sto lat Lara.
Kochana, wszystkiego co najlepsze! Należy ci się samo dobro.
Jeszcze więcej radości i spełnienia marzeń. Mimo że telefon zadzwonił o raz za mało, to na pewno z góry wspiera.

My również życzymy Larze wszystkiego najlepszego.

Więcej o: