Hanna Konarowska wyszła za mąż i ogłosiła trzecią ciążę. Wcześniej była w związku z partnerem Anny Muchy

Hanna Konarowska wyszła za swojego długoletniego partnera, Łukasz Nowińskiego. Zdjęciami z uroczystości pochwaliła się na Instagramie.

Hanna Konarowska przez dziesięć lat była partnerką obecnego chłopaka Anny Muchy, Jakuba Wonsa. Para w 2011 roku doczekała się córki Zofii, jednak ich drogi niedługo potem się rozeszły. Następnie córka Joanny Szczepkowskiej związała się z Łukaszem Nowińskim, z którym również ma dziecko. Para niedługo po narodzinach dziewczynki zaręczyła się, a niedawno także pobrała.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje trzecią rocznicę ślubu na balkonie

Hanna Konarowska poślubiła Łukasza Nowińskiego. Świadkowała jej siostra

Jak zdradziła na Instagramie Konarowska, ślub był przełożony ze względu na pandemię koronawirusa. Chociaż na początku planowała wraz z narzeczonym organizację dużej imprezy, to ostatecznie stanęło na skromnej uroczystości w kręgu najbliższych. Fotografię z tego niezwykłego dnia aktorka opublikowała na Instagramie. Okazuje się, że jej świadkową była siostra Maria, znana widzom "Pierwszej Miłości" oraz  programu "Azja Express".

 
Mówi się „chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach". Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry, potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia. Był: mały kameralny ślub w cudownej restauracji na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00. Ciąża numer trzy przed ślubem: bach!

Panna młoda na uroczystości wystąpiła w plisowanej, beżowej sukience. Można już było zauważyć ciążowe kształty, a Konarowska na zdjęciach promieniała! Na zadowolonego wyglądał również jej nowo poślubiony mąż oraz ukochana siostra.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Więcej o: