Aneta Kręglicka świętuje 23. rocznicę ślubu! Pochwaliła się zdjęciami z romantycznego wieczoru. "Rzadki widok na moim Instagramie"

Aneta Kręglicka i jej mąż, Maciej Żak, świętowali w ten weekend 23. rocznicę ślubu. Wybrali się na romantyczna kolację w towarzystwie najbliższych przyjaciół.

Aneta Kręglicka rzadko porusza w swoich mediach społecznościowych tematy prywatne. Na jej Instagramie znajdziemy najczęściej piękne widoki z podróży, klimatyczne wystroje wnętrz czy zdjęcia samej Miss Świata 1989. Tym razem pozwoliła sobie na nieco więcej prywaty, a okazja ku temu nie mogła być lepsza.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka kocha tańczyć

Aneta Kręglicka świętuje 23. rocznicę ślubu! Pochwaliła się zdjęciami z romantycznego wieczoru. "Rzadki widok na moim Instagramie"

W ten weekend modelka razem z mężem świętowała 23. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji Kręglicka opublikowała sporo zdjęć z wyjątkowego wieczoru. Na profilu pojawiło się wspólne zdjęciem z Maciejem Żakiem, a także bliskimi przyjaciółmi, z którymi dzieliła się tym wydarzeniem.

Letni wieczór z przyjaciółmi. Świętujemy rocznice. Hania i Mariusz swoją trzecią, a my już... 23. Wiem, rzadki widok na moim IG, ale o wszystkim co bardzo prywatne zwykle mówię szeptem - napisała.

Księżna Kate Księżna Kate sama odbiera dzieci ze szkoły. Została przyłapana z nimi na ulicy

 

Kręglicka na kolację założyła krótką, zwiewną sukienkę z paskiem w talii. Dobrała do niej szpilki na bardzo wysokim obcasie oraz czarny, długi szal.

 

Niektórzy z internautów wciąż pamiętają bajeczny ślub modelki. Inni gratulowali jej pięknego, małżeńskiego stażu.

Pamiętam ten pani ślub. Wyglądała pani obłędnie w tej sukni.
Kolejnych pięknych wspólnych lat w zdrowiu i miłości!
Przyjemności życzę, nie ma jak miły wieczór w doborowym towarzystwie - pisali.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska przechodzi kryzys. "Psychiczne jestem wykończona"

My również dołączamy się do życzeń i gratulacji. 23 lata w show-biznesie robią naprawdę ogromne wrażenie!

Więcej o: