Księżna Kate sama odbiera dzieci ze szkoły. Została przyłapana z nimi na ulicy. George i Charlotte rosną naprawdę szybko

Czujny fan rodziny królewskiej zauważył ostatnio na ulicy księżną Kate w towarzystwie księżniczki Charlotte i księcia George'a. Żona przyszłego króla odbierała pociechy ze szkoły.

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków oraz fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Już teraz widzą ją w roli królowej i doceniają zaangażowanie w projekty charytatywne. Relacja między Kate i Williamem jest owiana królewską tajemnicą, więc kiedy na jaw wychodzą całkiem zwykłe fakty o tej niezwykłej parze, budzą ogromne zainteresowanie. Ostatnio dowiedzieliśmy się, co porabiają w piątkowe wieczory, kiedy już wszystkie pociechy pójdą spać. Teraz do sieci trafiło zdjęcie, które ukazuje inny "zwykły" moment. Trzeba przyznać, że jest naprawdę urocze!

Zobacz wideo Księżna Kate jako DJ

Księżna Kate sama odbiera dzieci ze szkoły. Została przyłapana z nimi na ulicy. George i Charlotte rosną naprawdę szybko

Na początku miesiąca książę George i księżniczka Charlotte wrócili do szkoły. Mogłoby się wydawać, że rodzice są bardzo zajęci, więc to nianie lub ochrona odprowadzają dzieci na lekcje. Okazuje się jednak, że księżna Kate stara się, aby jej pociechy miały jak najbardziej "normalne" życie. Ostatnio została przyłapana, kiedy sama odebrała ich ze szkoły.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska przechodzi kryzys. "Psychiczne jestem wykończona"

Kate tego dnia miała na sobie długi płaszcz, a włosy uczesała w kitkę. George i Charlotte byli w swoich szkolnych mundurkach, a po wielkości ich plecaków wnioskujemy, że mają naprawdę dużo zajęć.

 

Internauci zachwycili się tym widokiem i zostawili wiele komplementów pod względem Kate.

Cudowna mama!
Jakie to urocze.
Ona jest zwykłą mamą - pisali.

Dorota Wellman, Anna Wendzikowska, Anna DecGwiazdy reagują na felieton Wellman o narcystycznych celebrytkach. Wkurzona Wendzikowska

Zwrócili również uwagę na to, że Charlotte i George są już bardzo wysocy. Spodziewaliście się, że Kate znajduje czas na odebranie dzieci ze szkoły?

Więcej o: