Co robią książę William i księżna Kate w piątkowe noce, kiedy dzieci pójdą spać? Odpowiedź zaskakuje. Królowa też to robi

Przy wychowaniu trójki dzieci rodzicom ciężko znaleźć chwilę dla siebie. Doskonale wie o tym również para książęca. Księżna Kate zdradziła, co lubi robić z księciem Williamem, kiedy ich dzieciaki już dawno śpią.

Kiedy dzieci idą spać, książę William i księżna Kate lubią nacieszyć się swoim towarzystwem. Jednak ci, którzy myślą, że para królewska ma na ten czas specjalne rozrywki rodem z wyższych sfer, niech przygotują się na rozczarowanie. Okazuje się bowiem, że małżeństwo lubi spędzać czas w dokładnie taki sam sposób, jak większość z nas. No, może poza jednym szczegółem...

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Kobiety księcia WilliamaZanim książę William stracił głowę dla Kate, romansował z pięknymi kobietami

Co robią książę William i księżna Kate w piątkowe noce, kiedy dzieci pójdą spać?

Para ujawniła, że pod koniec dnia najbardziej lubi... usiąść przed Netfliksem i zamówić jedzenie z dowozem. Księżna Cambridge mówiła w przeszłości dla radia BBC One, że jej idealny piątkowy wieczór składa się właśnie z platformy wideo, curry dla niej oraz pizzy lub chińszczyzny dla Williama. Jest jednak jedno "ale" - jedzenie nie jest dostarczane przez kuriera, który puka do bram pałacu Kensington, a osobę, która pracuje dla pary królewskiej. 

Jedzenie zazwyczaj nie jest zamawiane do pałacu. Mamy zwyczaj, że je odbieramy z restauracji - tzn. nie my sami! - przyznała księżna Cambridge.

Ponoć królowa Elżbieta II również jest zapaloną amatorką jedzenia na wynos. Jej ulubioną potrawą ma być - jak na królową Wielkiej Brytanii przystało - fish and chips (smażona ryba z frytkami). Jak podaje źródło "The Sun", monarchini lubi uraczyć się tą potrawą szczególnie wtedy, kiedy przebywa w zamku Balmoral - letniej rezydencji rodziny królewskiej w Szkocji.

Joanna Opozda, Antoni KrólikowskiKrólikowski pokazuje zdjęcie "żony rano" i twierdzi, że ta wygląda jak DiCaprio

Wygląda na to, że rodzina królewska jest całkiem "normalna" w spędzaniu czasu podczas leniwych piątkowych wieczorów. Pozostaje tylko pytanie - curry, pizza, chińszczyzna czy fish and chips?

Więcej o: