"Love Island". Olę możecie kojarzyć z udziału w innym reality show. Odniosła tam niemały sukces

Ola, która niedawno weszła jako nowa uczestniczka do programu "Love Island 4", ma już za sobą udział w popularnym reality show. Jej konkurentki nie miały szans!

Ola jest w "Love Island 4" od niedawna, ale bikini reality nie jest jej telewizyjnym debiutem. Wiemy jeszcze o co najmniej jednym jej występie w programie rozrywkowym - w emitowanym na antenie TTV programie "Pięknie i Odważne". Aleksandra świetnie poradziła sobie we wspomnianym formacie!

Zobacz wideo "Love Island". Bruno wyjaśnia tajemnicę związku z Moniką

"Love Island 4". Ola debiutowała w "Pięknych i Odważnych". O co chodziło w programie?

O jej udziale w "Pięknych i Odważnych" nie zapomnieli widzowie "Love Island", którzy wielokrotnie wspominają o tym debiucie w komentarzach. Nic zresztą dziwnego, Ola w formacie TTV została bowiem zapamiętana jako niezwykle barwna uczestniczka, a finalnie zwyciężczyni show.

W sieci możemy znaleźć jej nagrania z programu "Piękne i Odważne". Na jednym z nich Aleksandra wyznaje przed kamerami, że panicznie boi się kur. Jest to bardzo problematyczne, gdyż format opiera się na wtajemniczaniu kobiet "z miasta" w świat rolnictwa i gospodarstwa. 

Na kolejnym filmiku widzimy Aleksandrę przyodzianą w ludowy strój i korale, która brawurowo wykonuje biesiadną piosenkę. Obecne pod sceną mieszkanki wsi są zachwycone jej barwnym wystąpieniem.

W "Pięknych i Odważnych" wzięła udział również inna celebrytka

Co ciekawe, w programie "Piękne i Odważne" wystąpiła również inna kobieta znana z udziału w randkowym show. To Julia, która walczyła o serce Roberta Kochanka i Bartosza Andrzejczaka w programie "40 kontra 20". Urocza brunetka była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek "Pięknych i Odważnych".

Pamiętacie występ Oli w "Pięknych i Odważnych"?

Więcej o: