Katarzyna Dowbor nie mogła nachwalić partnera swojej córki. Wiemy, z kim spotyka się Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor do tej pory nigdy publicznie nie mówiła na temat życia uczuciowego swojej córki Marii. W najnowszym wywiadzie dziennikarka zachwycała się swoim zięciem. Nie szczędziła w jego stronę komplementów.

Katarzyna Dowbor doczekała się dwójki pociech. Maciej Dowbor poszedł w ślady znanej mamy i swoją karierę związał z telewizją. Maria jest córką Katarzyny ze związku z dziennikarzem Jerzym Baczyńskim. 22-latka w przeszłości pojawiała się z mamą na ściankach, ale z czasem przestała bywać na imprezach branżowych. Skupiła się na nauce, ale znalazła również czas na miłość. Dziennikarka w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco" zdradziła, jakim partnerem dla Marysi jest jej zięć. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor zachwala swojego zięcia 

Katarzyna Dowbor jakiś czas temu pozowała z córką do okładki magazynu "Forbes". Wówczas fani zachwycili się Marysią i zasypali ją komplementami w komentarzach. Maria zniknęła z show-biznesu i wyleciała do Wielkiej Brytanii na studia. Katarzyna udzieliła wywiadu dla "Życia na gorąco" i przyznała, że Maria jest w związku. Wyjawiła, że ukochanego poznała w Polsce. Dziennikarka nie ukrywała, że Krystian jest bardzo wartościowym mężczyzną. Przyznała, że spędziła z nim trochę czasu, a on chętnie pomagał jej w opiece nad zwierzętami. 

Mój przyszły zięć chętnie mi pomaga, zwłaszcza w opiece nad zwierzętami, które bardzo lubi […] Poznali się w Polsce rok temu. Cieszę się, że tak wartościowy młody człowiek jest przy niej i że moja córka nie zostaje ze wszystkim sama, kiedy ja wyjeżdżam realizować program - powiedziała dziennikarka.

Maria Dowbor studiowała filozofię i psychologię na prestiżowym University of Durham w Wielkiej Brytanii. Jak wynika w wypowiedzi dziennikarki, z powodu pandemii musiała przerwać studia i wrócić do kraju. 

Ale jednocześnie żal mi młodych ludzi, którzy z powodu brexitu i pandemii musieli zrezygnować ze swoich marzeń. Wierzę jednak, że i w Polsce będą mieli okazję się spełnić - dodała Katarzyna Dowbor.

Kim jest partner Marii Dowbor? 

Maria Dowbor na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z życia prywatnego, na których pozuje w towarzystwie ukochanego pupila. Na jej profilu można znaleźć również fotki, na których widać jej partnera. 

 

Krystian jest studentem prawa. Studiował na University of Westminster, które mieści się w Londynie. Z wywiadu Katarzyny Dowbor wiadomo, że Maria poznała go w Polsce. 

 

Mężczyzna ma konto na Instagramie, jednak ustawił je jako prywatne. Nie wiadomo, ile ma lat, ale najprawdopodobniej jest w zbliżonym wieku do Marysi. Tworzą ładną parę? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.