Sylwia Peretti jako skromna blondynka, a Laluna bez tatuaży i operacji plastycznych. Tak kiedyś wyglądały "Królowe życia"

Na przestrzeni czasu "Królowe życia" bardzo się zmieniły, a niektóre z nich niemalże nie przypominają siebie sprzed kilku lat. Kto z ekipy popularnego show TTV przeszedł największą metamorfozę?

"Królowe życia" od lat u jednych widzów budzą sympatię, a inni nie potrafią zrozumieć ich fenomenu. Jedno jest pewne, wszystkie bohaterki dzięki udziałowi w programie TTV stały się rozpoznawalne, a ich popularność stale rośnie. Jak wyglądały zanim zrobiły karierę w show-biznesie? Możecie być zaskoczeni. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest jedną z największych gwiazd stacji TTV. Dzięki udziałowi w programie celebrytka zyskała rzeszę fanów, którzy śledzą jej poczynania w show oraz życiu osobistym. Kaźmierska nie ukrywa, że jej codzienność ocieka luksusem. Korzysta z usług popularnych salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Chętnie odwiedza też gabinety medycyny estetycznej.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska queen_of_life_77/Instagram

Sylwia Peretti

Zanim Sylwia Peretti dołączyła do ekipy "Królowych życia", widzowie mogli zobaczyć ją w jednym z odcinków "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler odwiedziła jej restaurację w 2011 roku. Od tamtego czasu Peretti zmieniła się nie do poznania. Oceńcie sami.

Sylwia PerettiSylwia Peretti sylwia_peretti/Instagram

Izabela Macudzińska 

Izabela Macudzińska może pochwalić się mianem jednej z najpiękniejszych bohaterek "Królowych życia". Celebrytka przeszła niemałą metamorfozę. Kiedyś stawiała na platynowy blond i krótką fryzurę, natomiast aktualnie eksperymentuje z długością włosów i stawia na karmelowy kolor. Gwiazda przyznaje też, że od wielu lat regularnie robi botoks czoła.

Izabela MacudzińskaIzabela Macudzińska justuniquebyisabel/Instagram

Laluna Unique

Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander przeszła szereg operacji plastycznych w zagranicznych klinikach. Na koncie ma już m.in. liposukcję, powiększenie ust, piersi oraz pośladków czy lifting brwi. Jakiś czas temu postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i pokazała w sieci swoje zdjęcie sprzed lat. 

Laluna UniqueLaluna Unique lala_laluna_officjal/Instagram

Więcej o: