"Hotel Paradise 4". Maria i Kuba są razem po programie? Uczestniczka odpowiedziała

Maria i Kuba tworzą parę niemal od początku udziału w "Hotelu Paradise 4". Ich związek ma swoje dobre i gorsze momenty, chociaż Maria niedawno zapowiedziała, że będzie walczyć o tę relację. W niedawnym nagraniu zdradziła, czy jej starania nie poszły na marne.

Maria jest niewątpliwie bardzo atrakcyjną uczestniczką"Hotelu Paradise 4". Początkowo dziewczyna cieszyła się sporym zainteresowaniem ze strony mężczyzn biorących udział w programie, później uczestników trochę wystraszyły jej wahania nastroju i pruderyjność. Ostatecznie cukierniczka zdecydowała, że chce budować relację z Kubą, z którym ciągle rozdzielają ją pokrętne zasady programu.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise 4". Internauci zapytali Marysię o relację z Kubą

Chociaż czwarta edycja "Hotelu Paradise" emitowana jest dopiero od dwóch tygodni, to odcinki kręcone były kilka dobrych miesięcy temu. Uczestnicy dawno wrócili do Polski, gdzie zweryfikowali swoje uczucia względem partnerów z programu. Ich popularność w mediach społecznościowych systematycznie wzrasta, a widzowie show są zainteresowani dalszymi losami bohaterów.

W serii Q&A na Instagramie Marysi, ostatnio padło pytanie o jej relacje z Kubą. Uczestniczka "Hotelu Paradise 4" niewerbalnie odpowiedziała internautom, którzy chcieli wiedzieć, czy ma kontakt z Jakubem. Niestety, niektórzy z nich mogą być rozczarowani, ponieważ dziewczyna przecząco machnęła głową, co może oznaczać tylko jedno - związek na dobre się rozpadł.

"Hotel Paradise 4". Związki zawarte w programie nie są zbyt trwałe

Oczywiście, nie jest to pierwsze rozstanie uczestników "Hotelu Paradise". Nawet pewne pary, znane z poprzednich edycji, rozpadły się po powrocie z Zanzibaru. Uczestnicy przyznawali później, że problemy pojawiły się, kiedy próbowali budować związek w mniej rajskich okolicznościach.

Jesteście rozczarowani odpowiedzią Marii, czy może przeczuwaliście taki finał tej znajomości?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.