Renée Zellweger pozuje z młodszym o dziesięć lat ukochanym. Pokazali romantyczne zdjęcie

Renée Zellweger coraz śmielej chwali się swoim nowym związkiem. Jej partner Ant Anstead wrzucił ich wspólną fotkę na Instagram.

Od kilku miesięcy Renée Zellweger spotyka się z młodszym o dziesięć lat Antem Ansteadem, angielskim prezenterem telewizyjnym i konstruktorem samochodowym. Do tej pory para nie afiszowała się z uczuciem. Teraz zrobiła wyjątek. Na Instagram trafiło ich wspólne zdjęcie!

Zobacz wideo Judy - zwiastun filmu z Renee Zellweger

Zobacz: Renée Zellweger do roli przytyła aż 10 kg. To jednak niejedyna zmiana, jakiej się poddała. Aktorka też zaprzyjaźniła się z botoksem

Renée Zellweger pozuje z młodszym o dziesięć lat ukochanym. Pokazali romantyczne zdjęcie

Ant Anstead pokazał nowe zdjęcie z Renée Zellweger na swoim profilu na Instagramie. Fotografia jest bardzo romantyczna - aktorka tuli się do ukochanego, oboje uśmiechają się do obiektywu i wyglądają na szczęśliwych. Fani nie kryją zachwytu.

Ale słodko!
Przeznaczenie.
Pięknie, tak bardzo cieszy mnie twój związek - pisali internauci.
 

Polecamy również: Złote Globy 2020. Renee Zellweger zgarnęła nagrodę za "Judy". Gratulujemy i patrzymy na jej stylową kreację. Ten krój i kolor to mistrzostwo

Publikacja zdjęcia jest niemałym zaskoczeniem. Jeszcze kilka tygodni temu partner aktorki mówił w rozmowie z "People", że nie chce wchodzić w szczegóły swojego związku.

Nasz związek z Renée to coś naprawdę bardzo osobistego. To coś, o czym nie chciałbym zbyt dużo opowiadać. Jesteśmy razem dość krótko i nie chcę wywierać żadnej presji - mówił.

Ciekawe, czy teraz będziemy mogli podziwiać jeszcze więcej zdjęć pary?

Przeczytaj także: Renee Zellweger i Hugh Grant jak Bridget Jones i Daniel Cleaver wpadli sobie w ramiona na rozdaniu nagród BAFTA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.