Hailey i Justin Bieberowie na premierze filmu. Muzyk nie mógł oderwać wzroku od żony. Nic dziwnego, ta kreacja jest piękna

Na najwyższym otwartym tarasie "Edge" w Nowym Jorku odbył się pokaz filmu "Justin Bieber. Our World". Nie mogło na nim zabraknąć głównego bohatera. Wokalista oczywiście przybył na imprezę wraz z żoną, z którą są nierozłączni. Jak wyglądali?

Hailey i Justin Bieber są ostatnio jedną z najczęściej fotografowanych par. 12 września byli na imprezie MTV VMA zorganizowanej w Nowym Jorku. Następnego dnia wystąpili na Met Gali w Metropolitan Museum of Art, a już 14 września czekało ich kolejne ważne spotkanie.

Zobacz wideo Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Hailey i Justin Bieber na pokazie filmu "Justin Bieber. Our World"

Hailey zdecydowała się na obcisłą, krótką sukienkę w zwierzęcy print. Kreacja była pokryta cekinami, co dodawało jej blasku. Justin z kolei wystąpił w białym golfie z jasnymi luźnymi spodniami. Do tego miał okulary przeciwsłoneczne i bawełniany kapelusz polowy. Para chętnie okazywała sobie uczucia. Kilka razy fani byli świadkami gorących pocałunków małżonków.

Justin Bieber, Our WorldJustin Bieber, Our World East News

Amazon Prime Video będzie mieć w swojej ofercie od 8 października film dokumentalny "Justin Bieber. Our World". Jego reżyserem jest Michael D. Ratnera. Film ukazuje zeszłoroczny koncert sylwestrowy Biebera w Beverly Hilton w Los Angeles. Artysta wystąpił wówczas dla publiczności, która ze względu na panującą pandemię oglądała koncert z hotelowych balkonów.

Koncert przeplatany jest rozmowami członków zespołu Biebera. Dyskutują oni o tym, jak artysta ze śpiewającego nastolatka stał się charyzmatycznym wokalistą, dbającym o rodzinę. Występuje w nim też żona gwiazdora, Hailey. Reżyser umieścił w filmie kilka kadrów nakręconych smartfonem przez Justina. Pokazują one prywatne momenty z małżeńskiego życia, między innymi poranne spacery, rozmowy o wyznaczaniu celów na 2021 rok. I tu fani wokalisty zwrócili uwagę na to, wśród planów mowa jest o urodzeniu dziecka.

Do końca 2021 roku? - ze śmiechem pyta Hailey.
Może zaczniemy próbować - odpowiada jej Justin.

Czy faktycznie plany Justina Biebera się spełnią?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.