Piotr Witczak odwiedził grób Krzysztofa Krawczyka. "To obowiązek". Pomnika nadal brak, ale wokół mnóstwo kwiatów

Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Po kilku miesiącach od śmierci artysty jego grób jest nadal chętnie odwiedzany przez fanów. Raper i zawodnik znany z Fame MMA udostępnił zdjęcie, na którym widać wiele zniczy i kwiatów wokół miejsca spoczynku piosenkarza.

Piotr Witczak (znany szerszemu gronu jako "Bonus BGC") zrelacjonował na InstaStories swoją wycieczkę do Grotnik. Złożył hołd Krzysztofowi Krawczykowi i zrobił sobie zdjęcie tuż przy jego miejscu spoczynku. Fotografię opublikował w sieci z dumnym podpisem:

Na grobie Krzysztofa Krawczyka to obowiązek.

Dzięki aktywności sportowca w social mediach wiemy, jak aktualnie wygląda grób zmarłego 5 kwietnia artysty. Po kilku miesiącach od śmierci wykonawcy hitu "Parostatek" fani jego twórczości nadal chętnie składają wieńce i zapalają znicze przy tabliczce z nazwiskiem Krawczyka. 

Ewa KrawczykEwa Krawczyk o życiu bez Krzysztofa: Moje życie to jest kościół, cmentarz i dom

Piotr Witczak pozuje przy grobie Krzysztofa Krawczyka

Z fotografii "Bonusa" wynika, że Krzysztof Krawczyk nie doczekał się jeszcze własnego pomnika na cmentarzu w Grotnikach. Wszelkie pamiątki związane z artystą, w tym jego listy od fanów, ułożone są na zakrywającej grób zielonej, sztucznej trawie. Wokół kwitną doniczkowe rośliny, a miejsce pomnika zajmuje krzyż z tabliczką o dacie śmierci oraz porozstawiane na grobie biało-czarne zdjęcia wokalisty.

'Bonus BGC' przy grobie Krzysztofa Krawczyka'Bonus BGC' przy grobie Krzysztofa Krawczyka Instagram/ @bonusbgc_official

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, ks. Piotr Turek, w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" stwierdził, że zaprojektowanie odpowiedniego pomnika jest nie lada wyzwaniem. Stąd ta opieszałość w postawieniu grobowca.

Krzysztof to artysta, w jego przypadku standardowy grobowiec to za mało, by go należycie uhonorować. Wciąż szukamy pięknego projektu - tłumaczył.

Kim jest Piotr Witczak?

"Bonus BGC" to aktywny w sieci influencer, raper, a także uczestnik takich walk, jak Fame MMA. Witczak wciąż stara się rozwijać swoją popularność (zebrał prawie ćwierć miliona obserwatorów).

Artur BarciśArtur Barciś odszedł z Kościoła. "Dawno się pożegnałem. Coś okropnego!"

Więcej o: