Katarzyna, córka Andrzeja Grabowskiego, zdradziła płeć dziecka. "Damy radę, co?". Dodała piękne zdjęcie z sesji

Katarzyna Grabowska już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka nie zamierza jednak ukrywać płci malucha. Właśnie przekazała fanom nowinę.

Katarzyna Grabowska, znana głównie z roli w serialu "Zakochani po uszy", spodziewa się pierwszego dziecka. O tym, że razem z mężem Damianem Kulcem zostaną rodzicami, poinformowała pod koniec czerwca. Od tego momentu co jakiś czas pokazuje, jak rośnie jej brzuch. Teraz jednak podzieliła się nowiną. Już wie, czy będą mieli córkę, czy syna.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytanie dotyczące ciąży

Katarzyna GrabowskaGrabowska publikuje nowe zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem i ogłasza: Całkiem przyjemnie

Katarzyna Grabowska zdradziła płeć dziecka

Na Instagramie Kasi pojawiło się zdjęcie z ciążowej sesji. Aktorka pozuje na nim w prześwitującej, fioletowej sukience, która podkreśla spory już ciążowy brzuszek. Stylizację dopełniają ciemne dodatki - czarny kapelusz i ramoneska.

Córko, gotowa na ostatnią prostą? Damy radę, co? - podpisała swoje zdjęcie aktorka, zdradzając jednocześnie, że spodziewa się dziewczynki.

Kasia Grabowska nie zdradziła jednak jeszcze imienia, jakie zamierza nadać swojej córce. Fani pospieszyli z gratulacjami, pisząc także, że aktorka pięknie wygląda w ciąży. Post polubiła m.in. Kamila Kamińska, koleżanka Kasi z planu "Zakochanych po uszy". Kamila i Michał Meyer (również grający w serialu aktor) sami niedawno zostali rodzicami.

 

Kamila KamińskaKamila Kamińska była u fryzjera. Ma krótkie, blond włosy. "Idealna dla mam"

Kamila Kamińska i Kasia Grabowska zaszły w ciążę w bardzo podobnym czasie - tak samo jak ich serialowe bohaterki Asia i Sylwia. Co ciekawe, pod koniec lipca na świat przyszło pierwsze dziecko jeszcze jednej z aktorek z "Zakochanych po uszy". Mamą została także Anna Karczmarczyk, czyli serialowa Karolina. Katarzyna Grabowska nie podzieliła się z fanami, kiedy dokładnie jej córka ma się urodzić, jednak sądząc z jej wpisu, do grona mam dołączy lada dzień.

Więcej o: