Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na otwarciu wystawy. Jej kombinezon zwyczajny, ale torba już nie. To marzenie wielu pań

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się w środę podczas specjalnego wydarzenia - "COSMOS DISCOVERY Space Exhibition". Jak się prezentowali?

Wrzesień rozpoczął się u Małgorzaty Rozenek bardzo pracowicie. Gwiazda od dwóch tygodni stale pojawia się na branżowych imprezach, chętnie pozując fotoreporterom do zdjęć. Ponadto rozpoczęła nagrania kolejnego sezonu "Projekt Lady", a w środę poprowadziła kosmiczny event.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o Małgorzacie Rozenek: Pociła tyłek na moim parkiecie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na otwarciu wystawy. Jej kombinezon zwyczajny, ale torba już nie. To marzenie wielu pań

15 września Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się wystawie "COSMOS DISCOVERY". Ich obecność nie była przypadkowa, bowiem poprowadzili imprezę. Zanim jednak doszło do oficjalnego rozpoczęcia, chętnie pozowali do zdjęć, chwaląc się eleganckimi stylizacjami.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan East News

Radosław Majdan miał na sobie granatowy garnitur w pasy, do którego dopasował niebieski krawat i bordowe buty. "Perfekcyjna" również postawiła na klasykę, przyodziewając czarny kombinezon za 2500 tys. złotych. Strój idealnie podkreślił szczupłą sylwetkę gwiazdy, która w czerwcu ubiegłego roku urodziła trzeciego syna. Całość uzupełniła czarnymi sandałkami na obcasie i małą torebką od Chanel wartą mniej więcej 8,5 tys. złotych.

To kolejny raz, kiedy w krótkim czasie Małgorzata udowadnia, że nie jest "najśmieszniej ubraną Polką", jak stwierdził niedawno Kuba Wojewódzki. Rozenek z dumą w ostatnich dniach prezentuje również produkty własnej marki odzieżowej. Oversize'owy golf w czarne i białe pasy pokochały klientki z całego kraju i wcale się nie dziwimy. W połączeniu z czarną halką wygląda ekstra!

ZOBACZ TEŻMałgorzata Rozenek przeprowadza się do willi pod Warszawą. Wiadomo, jak będzie wyglądał dom i kiedy w nim zamieszka

Więcej o: