Za krytykę wywiadu z Kaczyńskim stracił pracę w TVP. Michał Olszański będzie miał nowy program z gwiazdą Polsatu

Michał Olszański i Joanna Górska dostali nową pracę w TV4! Będą gospodarzami "Kocham. Przepraszam. Dziękuję".

Michał Olszański przez wiele lat prowadził "Pytanie na śniadanie" u boku Moniki Richardson (przez dziesięć lat Zamachowskiej). Został zwolniony ze śniadaniówki tuż po tym, kiedy publicznie wyraził niezadowolenie, że musiał w programie przeprowadzać wywiad z politykiem - Jarosławem Kaczyńskim. Doświadczony i lubiany dziennikarz długo musiał czekać na nową fuchę, ale w końcu się udało. Przeszedł do Polsatu i został twarzą TV4.

Zobacz wideo Izabela Janachowska potwierdza, że dostała program ślubny w Polsacie i opowiada o powiększeniu rodziny

Michał Olszański wraca na szklany ekran

Wirtualne Media podają, że już niebawem TV4 wyemituje nowy program - "Kocham. Przepraszam. Dziękuję". Gospodarzem będzie właśnie Michał Olszański, ale wspierać będzie go między innymi wieloletnia twarz Polsatu, Joanna Górska.

To odpowiedź na dzisiejsze szalone i bezrefleksyjne czasy. Chcemy znów opowiadać o pozornie zwykłych, lecz istotnych sprawach, którym poświęcamy coraz mniej uwagi - skupić się na uczuciach i słowach, które są najważniejsze - wyznał Bartosz Kubera, reżyser i producent programu w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

ZOBACZ TEŻMonika Zamachowska krytycznie o życiu w Polsce: Lockdown, polskie piekło i COVID-19. Opowiedziała też o swoich zarobkach

"Kocham. Przepraszam. Dziękuję" będzie współprowadzić również Anna Szlęzak, twórczyni kanału na YouTube oraz autorka książek o relacjach i związkach. U jej boku znajdzie się także Piotr Cielecki, który jest trenerem motywacyjnym.

"Kocham. Przepraszam. Dziękuję". Kiedy premiera?

Zdjęcia do programu już ruszyły, a na premierę będziemy czekać do 2 października 2021 roku. Odcinki będą się pojawiały w każdą sobotę, a czas trwania każdego to około godzina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.