Joanna Jędrzejczyk już nie jest singielką. W towarzystwie partnera pojawiła się na ściance. Uśmiechy nie schodziły im z ust

Joanna Jędrzejczyk do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Wygląda na to, że w końcu udało jej się znaleźć odpowiedniego partnera. Pojawiła się z nim na premierze sztuki i potwierdziła, że się z nim spotyka.

Joanna Jędrzejczyk rzadko kiedy publicznie mówi o życiu prywatnym. Woli skupić się na sferze zawodowej, w której odniosła wiele sukcesów. Gdy wyszło na jaw, że została zdradzona przez narzeczonego, sportsmenka przez długi czas nie mogła zaufać mężczyznom. W końcu postanowiła otworzyć się na miłość. Pojawiła się na premierze sztuki w towarzystwie nowego partnera. Nie szczędzili wobec siebie czułości. Kto skradł jej serce?  

Zobacz: Joanna Jędrzejczyk szczerze o swoim życiu: Zdrada narzeczonego podcięła mi skrzydła. Sportsmanka wróciła do trudnych chwil

Zobacz wideo Jędrzejczyk do Nowakowskiej w „DDD": Jesteś sprzeczna sama ze sobą!

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek przeprowadza się do willi pod Warszawą

Joanna Jędrzejczyk jest w związku 

Joanna Jędrzejczyk jakiś czas temu zakończyła ośmioletni związek z mężczyzną, z którym była zaręczona. Okazało się, że partner Joanny zdradził ją z inną kobietą. To od niej sportsmenka dowiedziała się o niewierności narzeczonego. Mocno przeżyła miłosny zawód, co odbiło się na jej karierze. 

Jędrzejczyk dała sobie czas na wyleczenie ran i wygląda na to, że jest gotowa na nowy związek. Joanna pojawiła się na premierze sztuki "Victoria True Woman Show", na której nie była sama. Towarzyszył jej mężczyzna i można było zauważyć, że para świetnie czuje się swoim towarzystwie. Cały czas się uśmiechali i spoglądali sobie w oczy. Joanna w rozmowie z Pomponikiem potwierdziła, że się z nim widuje. Nie ukrywała, że wyleczenie złamanego serca zajęło jej sporo czasu. 

Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Zajęło mi trochę czasu, by znowu zaufać. I by znowu naprawdę polubić siebie i swoje ciało - powiedziała Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk z tajemniczym partnerem na premierze sztukiJoanna Jędrzejczyk z tajemniczym partnerem na premierze sztuki Fot. Kapif

Dorota SzelągowskaSzelągowska skomentowała swój trzeci rozwód. "Celebrowałam bardziej, niż ostatni ślub"

Na ten moment nie wiadomo, kim jest tajemniczy partner Joanny Jędrzejczyk. Wygląda na to, że mężczyzna chroni swoje życie prywatne. Dopiero zadebiutowali na ściance, a sportsmenka jeszcze nie publikuje z nim romantycznych zdjęć w mediach społecznościowych. Pasują do siebie? 

Więcej o: