Dorota Szelągowska zapytana o trzeci rozwód. Padły znaczące słowa. "Celebrowałam bardziej, niż ostatni ślub"

Dorota Szelągowska została niedawno zapytana o zakończenie swojego trzeciego małżeństwa i nowego partnera. Udzieliła szczerych odpowiedzi.

Dorota Szelągowska należy do grona gwiazd, które, choć żyją na świeczniku, oszczędnie przekazują informacje na temat życia prywatnego. W jednym z ostatnich wywiadów telewizyjnych odniosła się do tematu swojego trzeciego małżeństwa. Odpowiedziała też na pytanie o kolejny związek.

Zobacz wideo Remonty Doroty Szelągowskiej kosztują fortunę! Jakie kolory obniżają apetyt?

Dorota Szelągowska skomentowała swoje poprzednie małżeństwo

Dorota Szelągowska ze swoim poprzednim mężem rozstała się półtora roku temu. Natomiast rozprawa, podczas której ich związek zakończył się formalnie, odbyła się 29 lipca tego roku. Temat tej relacji został poruszony w programie Kuby Wojewódzkiego, u którego na kanapie gościła ostatnio projektantka wnętrz. Wspomniała wtedy, że rozwód był dla niej zamknięciem pewnego etapu w jej życiu.

Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód, niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać. (…) W każdym związku są winne dwie osoby rozstaniu - powiedziała.

DodaDoda zrobiła live'a. Padło pytanie, czy jest w związku. Odpowiedź wymowna

Szelągowska wspomniała również, że jakiś czas temu poczuła, że dobrze się czuje sama ze sobą.

Pierwszy raz w życiu poczułam jakiś czas temu taki moment, że ja lubię być w życiu sama - usłyszeli widzowie show

Została również zapytana o to, czy obecnie jej serce jest zajęte i ma kogoś. Odpowiedziała wtedy twierdząco.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek wybrała się w góry. Internauci komentują: Serio?

Informacje o nowym partnerze projektantki wnętrz pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu. Ona sama jednak nie zdecydowała się zamieścić żadnego wspólnego zdjęcia z ukochanym. W mediach społecznościowych można za to podejrzeć czasami, jak spędza wolne chwile czy dowiedzieć się więcej na temat jej projektów zawodowych. 

Więcej o: