Zakończono poszukiwania aktorki z serialu "Doktor Who". Tanya Fear została odnaleziona w szpitalu

Zakończył się dramat rodziny Tanyai Fear. Gwiazda znana m.in. z serialu "Doktor Who", której zaginięcie zgłoszono 9 września, została odnaleziona w jednym z hollywoodzkich szpitali.

Jak podaje serwis CNN, zaginięcie gwiazdy serialu "Doktor Who" zgłosiła rodzina w czwartek po tym, jak nie mieli kontaktu z Tanyą od kilku dni. Aktorka zniknęła z okolicy Hollywood Bowl, gdzie znajduje się jej mieszkanie. Zrozpaczeni bliscy Fear powiadomili również media i rozpoczęli kampanię w mediach społecznościowych wraz z hashtagiem #FindTanyaFear. Przez kilka dni poszukiwania Tanyai były jednak kompletnie bezowocne, nikt nie był w stanie przekazać rodzinie ani policji informacji, gdzie się znajduje.

Zobacz wideo Co aktorzy serialu "Skazana" mówią o produkcji?

25.05.2021 Gdansk. Spotkanie Krzysztofa Rutkowskiego z dziennikarzami w zwiazku z prowadzonymi ostatnio dzialaniami poszukiwawczymi zwiazanych ze sprawa zaginionej przed w 2010 roku Iwony Wieczorek. Rutkowski "wyjaśnia" zaginięcie Iwony Wieczorek. Doszło do awantury na konferencji

Zakończono poszukiwania Tanyai Fear. Aktorkę odnaleziono w szpitalu

W poniedziałek 13 września przedstawiciel wydziału policji w Los Angeles potwierdził Entertainment Weekly, że Tanya Fear odnalazła się w jednym z lokalnych szpitali. O zakończeniu poszukiwań została powiadomiona również rodzina aktorki. Policja przekazała także informację, że nie prowadzi śledztwa w związku z tą sprawą, nie ma także podejrzeń, aby doszło do przestępstwa. Ze względu na uszanowanie prywatności rodziny nie podano jednak żadnych dokładniejszych informacji o tym, co się wydarzyło, ani w jakim stanie jest Tanya.

Rodzina aktorki jest niezwykle wdzięczna za pomoc w jej odnalezieniu. We wpisie, który znalazł się na specjalnym koncie na Twitterze, czytamy:

Z wielką ulgą i przyjemnością zawiadamiamy, że bezpieczną Tanyę odnalazła policja. Rozumiemy, że nie jest ranna, jednak ze względów bezpieczeństwa znalazła się w szpitalu. Dziękujemy policji i służbom publicznym za pomoc w zlokalizowaniu jej.

Tanya Fear zdobyła rozgłos dzięki roli Dr Jade McIntyre w kultowym serialu "Doktor Who". Oprócz tego zagrała m.in. w filmie "Kick-Ass 2" jako Harlow, można było również oglądać ją we francuskim serialu "Spotless".

Więcej o: