Związek Dody i Maxa wchodzi na kolejny etap. Piosenkarka zaczęła uczyć go języka polskiego. Nie było łatwo

Doda już nie ukrywa nowego ukochanego. Coraz chętniej publikuje ich wspólne zdjęcia i realizuje randki w sieci. Tym razem pochwaliła się nagraniem, na którym uczy Maxa języka polskiego.

Doda w czerwcu tego roku ogłosiła na Instagramie, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Jak donosiła prasa, producent przez wiele miesięcy zwlekał z odebraniem pozwu rozwodowego, dzięki czemu wiemy, że artystka prędko się nie uwolni z małżeństwa. Mimo że Rabczewska wciąż formalnie jest małżonką, to zdążyła znaleźć już nowego chłopaka. Jest nim Amerykanin Max Hodges, który niedawno postanowił ją ponownie odwiedzić w Polsce. Piosenkarka zrelacjonowała niemałą część tej wizyty. Wizyta u przyszłych teściów, romantyczne kolacje i wspólne wygłupy. Trochę tego było.

Doda i Max HodgesDoda potwierdza związek z "przyjacielem"? Oficjalnie: Wyrzucę to z siebie

Związek Dody i Maxa wchodzi do kolejny etap. Piosenkarka zaczęła uczyć go polskiego

Max Hodges jest coraz częstszym bywalcem Polski. Kilka tygodni temu wybrał się z Dodą na Mazury, a niedawno zawitał do stolicy na dwa tygodnie, aby spędzić jak najwięcej czasu z piosenkarką. Podczas najnowszej wizyty Doda zabrała go nawet do Ciechanowa, gdzie mógł osobiście poznać jej rodziców. Z ojcem nawet poćwiczył na siłowni, co mogliśmy zobaczyć na Instagramie. 

Doda przedstawiła Maxa Hodgesa rodzicomDoda przedstawiła Maksa Hodgesa rodzicom. Amerykanin zapozował bez koszulki

W poniedziałek wieczorem para wybrała się na romantyczną kolację. Gdy wrócili do mieszkania Rabczewskiej, przytulali się na kanapie. Co więcej, Doda zaczęła uczyć Maxa języka polskiego. Poznał już takie słowa jak truskawka i gruszka. Umie też poprawnie wypowiedzieć imię ukochanej. Gołym okiem widać, że nie było mu łatwo, jednak starał się jak tylko mógł, co zresztą możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Zobacz wideo Doda uczy Maksa polskich słów

DodaDoda i Max owijali się ręcznikami na TikToku. Fani szczerze: W końcu szczęśliwa!

ZOBACZ TEŻ: Kayah przyznała, że przez pół roku po urodzeniu syna zmagała się z depresją poporodową. "Miałam do siebie wiele żalu"

Więcej o: