Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła metamorfozą włosów. "Jak Scarlett Johanson!". Inną opinię ma jej mąż

Aleksandra Kwaśniewska po dłuższej przerwie powróciła do telewizji. Została współprowadzącą program "Miasto Kobiet" na TVN Style. Zaprezentowała się w odmienionej wersji, a fani porównali ją do Scarlett Johanson.

Aleksandra Kwaśniewska regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których pokazuje się w naturalnej wersji. Teraz, kiedy ponownie zaczęła pracę w telewizji, znacznie częściej ma na twarzy mocny i kryjący makijaż. Na nowym zdjęciu na Instagramie postanowiła pochwalić się nie tylko metamorfozą włosów, ale perfekcyjnym makijażem, w którym mogłaby podbić niejeden czerwony dywan. 

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska wraca do telewizji

KayahKayah przyznała, że przez pół roku po urodzeniu syna zmagała się z depresją poporodową

Aleksandra Kwaśniewska jak Scarlett Johanson? 

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, które oczarowało fanów. Ola już jakiś czas temu zasłynęła z oryginalnych hasztagów. Tym razem również w zabawny sposób podpisała zdjęcie. Jak sama przyznała, została wyszykowana przez sztab profesjonalnych fryzjerów i makijażystek i koniecznie musiała podzielić się z obserwatorami swoim wyglądem. Nie ukrywała, że w takim wydaniu czuje się świetnie i bardzo kobieco. Trzeba przyznać, że Ola rewelacyjnie się prezentuje w krótszych blond włosach o ciepłym, słomkowym odcieniu. 

No sorry, ale zrobili mnie tu na takie cacko, że jak nie zamieszczę, to umrę - napisała Aleksandra.
 

W komentarzach fani natychmiast porównali Aleksandrę do Scarlett Johanson, która od lat nie schodzi z rankingów najpiękniejszych kobiet na świecie. Inne zdanie miał mąż Kwaśniewskiej, Kuba Badach. Pod zdjęciem napisał, że jego żona wygląda jak "Pamela Andersonowska". 

No jest ogień. Trochę jak Scarlett Johanson - napisała Agnieszka Dygant.
Jaka piękna i radosna.
Pamela Andersonowska - dodał od siebie Kuba Badach.

Internauci jednak nie zgodzili się z Kubą i podtrzymywali, że Ola wygląda dokładnie jak zaginiona siostra bliźniaczka amerykańskiej aktorki:

Drogi mężu tej pięknej żony, toż to Scarlett Johanson - czytamy.

Iza Małysz, Stefano Terrazzino, Radek Liszewski, Lenka Klimentova"Taniec z Gwiazdami". Internauci zażenowani werdyktem

Wy również dostrzegacie podobieństwo? 

Więcej o: