"Taniec z Gwiazdami". Internauci zażenowani werdyktem. Grzmią: To niesprawiedliwe! Radek ma dryg

Trzeci odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" w telewizji Polsat przeszedł do historii. Z programem pożegnał się Radek Liszewski z zespołu Weekend. Internauci twierdzą, że to nieporozumienie.

13 września z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnali się Radek Liszewski oraz Lenka Klimentova. Choć ich quickstep nie został oceniony przez jury najgorzej, najmniej spodobał się widzom. Internauci, delikatnie mówiąc, są wściekli na tę "niesprawiedliwą" decyzję.

"Taniec z Gwiazdami". Internauci zażenowani werdyktem. Grzmią: Pani Małysz lub pani Bomba powinny odpaść

Trzeci odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" dostarczył widzom sporo emocji. Po raz pierwszy w tym sezonie padły cztery "dziesiątki", którymi mogli cieszyć się Kajra i Rafał Maserak. Ich udział w czwartym odcinku był niemalże pewny, natomiast największym stresem musiała zajadać się Iza Małysz, który wedle not jurorów wypadła najgorzej. Pomimo to nie pożegnała się z tanecznym show. Internauci nie kryją oburzenia.

Radek ma dryg, którego brakuje, niestety, Izie Małysz.
Pani Bomba lub pani Małysz powinny odpaść.
Co?! To niesprawiedliwe! Bardzo fajnie tańczyli.
Nie powinni odpaść. Pani Iza wypadła dużo gorzej w tym odcinku.

Występ Radka i Lenki możecie obejrzeć poniżej.

 

W zeszłym tygodniu natomiast Iza Małysz w rozmowie z naszym reporterem mówiła, że bardzo boi się kolejnego występu. Choć nie chciała zdradzać, co zatańczy, obawy były słuszne.

Zobacz wideo Iza Małysz przerażona nowym tańcem? Bolą ją nogi

Z kolei największą konkurencją Kajry i Rafała Maseraka jest Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. "Gliniarz" faktycznie okazał się czarnym koniem tej edycji i według nas ma spore szanse na zwycięstwo.

ZOBACZ TEŻ"Taniec z Gwiazdami". Kajra rozbiła bank ocenami od jurorów. Wcześniej rozczuliła pół Polski. Opowiedziała o śmierci ojca

Więcej o: