Małgorzata Socha pokazała pokój dzieci. Detal sprawił, że wnętrze nabrało niesamowitego charakteru. "Jak zaczarowane"

Jeden element w pokoju dzieci Małgorzaty Sochy sprawił, że wnętrze nabrało niesamowitego charakteru. Klimat wyczarował... projektor. Cała trójka z uwagą oglądała bajkę dzięki obrazowi umieszczonemu na suficie.

Małgorzata Socha ma trójkę dzieci ze związku z Krzysztofem Wiśniewskim - ośmioletnią Zosię, czteroletnią Barbarę i trzyletniego Stanisława. Jako doświadczona mama wie, że musi zorganizować im czas - idealnym rozwiązaniem okazał się projektor, umieszczony w pokoju jednej z córek. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę

Małgorzata Socha pokazała pokój dzieci

Małgorzata Socha znalazła sposób na zajęcie dla całej trójki - projektor wył na suficie bajki, które wszyscy z przejęciem oglądali. Światła i cienie stworzyły niesamowity, magiczny klimat. Sama aktorka również wydawała się oczarowana atmosferą panującą w pokoju. Jak wspomniała - oglądając bajkę z dziećmi, wróciła pamięcią do czasów dzieciństwa. 

Wieczorne oglądanie. Projektor przenosi w czasy dzieciństwa… Chyba trafiony prezent, bo wszystkie ananasy oglądają jak zaczarowane - przyznała Małgorzata Socha.

Fani aktorki również zaczęli przypominać sobie okres młodości.

My z siostrami miałyśmy taki na klisze, wieszałyśmy prześcieradło na drzwiach (nie wpadłyśmy na to, że można na suficie) i razem z dziećmi sąsiadów oglądałyśmy.
Kochałam bajki z projektora. Super wrócić do tych czasów.
Najpiękniejsze chwile z dzieciństwa - pisali w komentarzach.
 

Poza tym mogliśmy przyjrzeć się też wystrojowi pokoju dzieci. To niewielkie wnętrze z łóżkiem i blisko umiejscowionym biurkiem, nad którym widać tapetę z błękitno-białymi wzorami. Na ścianie mamy też kilka symetrycznie rozmieszczonych obrazków. 

Zobacz też: Małgorzata Socha w sukience z modnym wzorem bawiła się na ślubie bratanicy. Pokazała również brata. Ale podobieństwo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.