Maciej Musiał pilnie strzegł tajemnicy, ale się wydało? Jego wybranką ma być modowa influencerka

Maciej Musiał był łączony z wieloma kobietami, jednak tym razem na jaw miał wyjść jego prawdziwy związek. Podobno ukrywa go od lat, a jego wybranką jest instagramowa influencerka.

Maciej Musiał nigdy wprost nie opowiadał w mediach o swoim życiu uczuciowym, którego starannie strzeże. Paparazzi kilka razy przyłapali go w towarzystwie różnych kobiet, jednak oficjalnie nie pokazywał się z żadną z nich. Jeszcze w styczniu został sfotografowany z tajemniczą brunetką, którą żegnał na dworcu PKP. Wówczas media obiegła wiadomość, że aktor ma nową dziewczynę. Najnowsze doniesienia wskazują, że jest ona jego wieloletnią partnerką.

Joanna Skrzyszewska/Rafał MroczekByła narzeczona Rafała Mroczka zaręczyła się. Pokazała pierścionek i wybranka

Maciej Musiał ma tę samą dziewczynę od wielu lat? Nowe doniesienia

Mimo że krążą plotki o jego związkach, aktor jest ponoć wierny jednej dziewczynie i to od wielu lat. To właśnie z nią został przyłapany na dworcu. Oboje jednak mają ukrywać związek. Jak donosi "Dobry Tydzień" ukochaną Macieja Musiała jest Aleksandra Teresa Grzymska. To modowa influencerka, która prowadzi popularny na Instagramie profil. Śledzi ją ponad 35 tysięcy użytkowników. Publikuje zdjęcia ukazujące ją w różnych stylizacjach. Inspiruje się domami mody i wielkimi sieciówkami, a z jedną z nich nawiązała współpracę. Niemal nie rozstaje się z ciemnymi okularami. Jest także współwłaścicielką studia ceramicznego, organizującego warsztaty rękodzielnicze.

Oni się uwielbiają, doskonale czują w swoim towarzystwie - opowiada znajoma aktora w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".
 

Beata KozidrakBeata Kozidrak podda się karze. Jest oświadczenie jej adwokata

Tygodnik dodaje, że parę "łączy coś więcej przynajmniej od ośmiu lat". Maciej Musiał nie publikuje w sieci wspólnych zdjęć. Aleksandra Grzymska na Instagramie zamieściła kilka ujęć w towarzystwie aktora, jednak nie ma na nich czułości. Kilka z nich pochodzi ze wspólnych wakacji spędzonych na Półwyspie Helskim. Podobno para spędza ze sobą każdą wolną chwilę i wszystkie ważne święta.

Kiedy ogląda się kadry z ich wypoczynku, zabawy, słodkich przekomarzanek, trudno nie odnieść wrażenia, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych. Maciej jednak nie od razu był do tego przekonany - dodaje źródło "Dobrego Tygodnia".

Podobno aktor marzy o tym, by się ustatkować, lecz, jak twierdzi informatorka, nie chce się spieszyć z zaręczynami.

Zobacz wideo Rozmowa z aktorami nowego serialu TVN "Skazana"
Więcej o: