Astrolożka ocenia związek Harry'ego i Meghan. On "ma negatywną naturę", ona opiekuńcza, ale brak dopasowania. Zaskakuje horoskop Karola

Astrolożka Francesca Oddie sprawdziła, jak dobrały się najpopularniejsze pary w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wzięła pod uwagę znaki zodiaków poszczególnych małżeństw i wpływ planet na ich osoby. Kto według astrologii najbardziej, a kto najmniej do siebie pasuje?

Małżeństwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej często na zewnątrz uchodzą za idealne, jednak monarchia okryta jest pewną tajemnicą. Choć nikt nie wie, jak wygląda życie książęcych par za zamkniętymi drzwiami, astrolożka Francesca Oddie postanowiła przyjrzeć się ich pożyciu pod kątem astrologii. Jak dobrali się księżna Kate i książę William? Czy książę Karol i księżna Camilla to zgrany duet? I co gwiazdy mówią o kontrowersyjnych księciu Harrym i Meghan Markle?

Zobacz wideo "The Crown" to najlepsza produkcja o rodzinie królewskiej? Na pewno jedna z droższych

Pary w rodzinie królewskiej a gwiazdy. Astrologia mówi, czy dobrze się dobrali

Książę Karol poślubił księżną Camillę w 2005 roku, mimo że przez kilkadziesiąt lat łączył ich romans. Czy to oznacza, że już dawno byli sobie przeznaczeni? Wiele na to wskazuje. Mają dużo podobieństw w swoich horoskopach.

On jest skorpionem, a ona rakiem, więc to fajna para. Oboje mają księżyce yin, lubią jedzenie, gotowanie, przyrodę i rodzinę. Ona łatwo się nudzi i lubi żyć w szybkim tempie, ale jest też bardzo empatyczna i ciepła. Mapa astrologiczna Karola jest dość nudna i przyziemna, a jej bardziej ognista. Mają jednak bardzo podobne podejście do świata - powiedziała Francesca Oddie dla portalu Express.

Zauważa także pewną interesującą prawidłowość. Książę Karol po raz drugi ożenił się z kobietą spod znaku raka - księżna Diana także nim była.

Z kolei księżna Kate i książę William według astrologii mają się świetnie dogadywać. Według specjalistki, są oboje "jak samotne wilki, których przeznaczeniem jest odnalezienie się nawzajem". Gwiazdy i mapy astrologiczne wskazują, że są ze sobą kompatybilni. Mają wiele wspólnych elementów.

Oboje są z natury samotnymi i odizolowanymi ludźmi, ale dotrzymują sobie towarzystwa, ponieważ się dogadują. Oboje też urodzili się podczas zaćmień, Kate urodziła się dwie godziny przed zaćmieniem Księżyca, a książę William osiem godzin po zaćmieniu Słońca. Oznacza to, że oboje urodzili się, aby być w centrum uwagi, z konkretnym celem, który jest ich przeznaczeniem - powiedziała astrolożka.

A co z Meghan Markle i księciem Harrym? Czy ich poczucie niezależności widać w gwiazdach?

Książę Harry jest osobą dość zdeterminowaną, która pragnie prawdziwej miłości i przyjaźni, ale także osobą buntowniczą i dość beztroską - oceniła astrolożka.

Książę Harry jest spod znaku panny, jednak na jego znak zodiaku oddziałuje wiele planet. Z kolei Meghan Markle określona została jako "wzrastający rak". Według gwiazd jest ona wrażliwa, życzliwa, emocjonalna i opiekuńcza, a te cechy równoważą "poważną, niepewną i negatywną naturę" księcia Harry'ego. Jednak Meghan poza kobiecością, inteligencją i urokiem kryje w sobie dzikość, która pasuje do jej męża. To może ich do siebie przyciągać. Gwiazdy zdradzają jednak, że nie są zbyt dopasowani. Jak podaje Francesca Oddie, księżyce tej pary źle na siebie oddziałują.

Którą z tych par uważacie za najbardziej dopasowaną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.