Britney Spears zaręczyła się z Samem Asgharim! Jest okazały pierścionek i specjalny grawer

Britney Spears ma powody do świętowania. Gwiazda popu pochwaliła się radosną nowiną zaledwie kilka dni po tym, jak jej ojciec złożył wniosek, w którym popiera wolę wokalistki o zakończeniu kurateli. Piosenkarka i Sam Asghari zaręczyli się po czterech latach związku.

Życie Britney Spears w końcu zaczęło się układać. Ojciec piosenkarki złożył wniosek o zniesienie sądowego konserwatorium, które przez 13 lat kontrolowało życie i majątek gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że wokalistka będzie mogła samodzielnie pokierować swoim życiem, w które wchodzi teraz na kolejny etap. Britney pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, czym wzbudziła niemałe poruszenie. Jak oświadczył się jej Sam Asghari

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?

Britney Spears zaręczyła się 

Britney Spears ogłosiła swoje zaręczyny z Samem Asgharim za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała filmik, na którym z zachwytem pokazuje okazałych rozmiarów pierścionek zaręczynowy i całuje uśmiechniętego narzeczonego w policzek. Można również usłyszeć, że artystka odpowiada "tak", gdy mężczyzna pyta, czy pierścionek jej się podoba.

Nie mogę w to ku*** uwierzyć - napisała Britney.

Sam Asghari oświadczył się Britney w domu w Los Angeles. Podarował jej czterokaratowy pierścionek z brylantem, który wewnątrz ma wygrawerowany napis "lwica". Producent pierścionków Forever Diamonds NY, który odpowiada za pierścionek artystki, wyjaśnił, że właśnie tak trener personalny zdrobniale nazywa swoją partnerkę. 

 

Na Instagramie Sama również pojawiło się zdjęcie z narzeczoną. Całują się, a Britney pokazuje środkowy palec, na którym błyszczy brylant. Zaręczyny potwierdził również menedżer aktora i trenera personalnego, Brandon Cohen.

Są głęboko poruszeni wsparciem, oddaniem i miłością, jaką im okazano - wyznał Cohen w rozmowie z "People".
 

Britney Spears i Sam Asghari poznali się na planie teledysku wokalistki do piosenki "Slumber Party" w 2016 roku. Piosenkarka w czerwcu wyznała w sądzie, że chce poślubić swojego partnera i mieć z nim dziecko, ale nie pozwolono jej usunąć antykoncepcyjnej wkładki wewnątrzmacicznej, ponieważ ojciec nie chciał, aby artystka zaszła w ciążę.

Z prawnego punktu widzenia gwiazda może wziąć ślub, ale konserwatorium musi to zatwierdzić, tak jak w przypadku innych ważnych życiowych decyzji. Britney Spears była wcześniej żoną Kevina Federline'a, z którym doczekała się dwóch synów. W 2004 roku poślubiła przyjaciela z dzieciństwa, Jasona Alexandra, jednak małżeństwo zostało anulowane po 55 godzinach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.