"The Voice of Poland". Tomasz Kammel żegna Macieja Musiała. "Gdy pomyślę, w imię czego zrezygnował, mogę się tylko uśmiechać"

Tomasz Kammel opublikował długi post, który w całości poświęcił współprowadzącemu "The Voice od Poland". Pożegnał Macieja Musiała, który zdecydował się odejść z programu.

Tomasz Kammel od lat jest współprowadzącym program "The Voice of Poland". U jego boku pojawiło się wiele znanych twarzy, a od dziesiątej edycji dzielił scenę z Maciejem Musiałem. Panowie bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili i stworzyli naprawdę zgrany duet. Młody aktor postanowił jednak dalej rozwijać swoją karierę i finalnie pożegnał się z muzycznym show. Teraz jego starszy kolega zadedykował mu nowy post, w którym nie zabrakło wzruszających słów.

Zobacz wideo Nie tylko Musiał zrezygnował z "The Voice of Poland"

"The Voice of Poland". Tomasz Kammel żegna Macieja Musiała. "Gdy pomyślę, w imię czego zrezygnował, mogę się tylko uśmiechać"

Showman opublikował wiele zakulisowych zdjęć z Maciejem Musiałem. Wszystko przez zbliżający się start 12. edycji "The Voice of Poland". Aktor zrezygnował z pracy na planie przez inne zobowiązania zawodowe. Ze słów Tomasza Kammela można wywnioskować, że chodzi o zagraniczną produkcję. Bardzo prawdopodobne, że miał na myśli nowy serial Netfliksa "1899", w którym Musiał zagrał u boku znanych gwiazd.

W tym roku pierwszy raz bez @maciejmusial_official. Będzie mi go brak, ale gdy pomyślę, w imię czego zrezygnował, mogę się tylko uśmiechać trzymając mocno kciuki.

Kammel bardzo go wspiera i wierzy, że ma dużą szansę na międzynarodową karierę. Wspomniał nawet o Kodak Theatre (dzisiejszy Dolby Theatre), w którym co roku odbywa się ceremonia wręczenia Oscarów.

I niech się stara, bo jakiś czas temu zapowiedziałem, że jeśli będzie odbierał pewną szczególną statuetkę, ja będę siedział na widowni w #kodaktheatre w Los Angeles i bił brawo.
 

Aktor krótko skomentował post Tomasza.

Tomku, to był wyjątkowy czas, dziękuje ci za to.

W nowej edycji Macieja Musiała zastąpi Małgorzata Tomaszewska. Myślicie, że poradzi sobie w tej roli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.