"Wyszyński". Małgorzata Kożuchowska wchodzi cała na biało. Buty świetne - znamy je. Pod marynarką bluzka? Jedynie kamizelka!

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła podczas premiery filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Postawiła na klasykę, za to w jakim wydaniu!

W niedzielę odbyła się premiera filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie", w którym jedną z głównych ról zagrała Małgorzata Kożuchowska. Na ściance aktorka zaprezentowała się w białym komplecie i postawiła na rzucające się w oczy dodatki. I słusznie, bo wyszło przepięknie.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska pokazała, co upolowała w lumpeksieMałgorzata Kożuchowska zagląda do lumpeksów. Pokazała, co kupiła za pięć złotych

Małgorzata Kożuchowska zachwyca na premierze

W filmie "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" Małgorzata Kożuchowska wcieliła się, obok Ksawerego Szlenkiera (gra kardynała Stefana Wyszyńskiego), w jedną z głównych ról - matkę Różę Czacką.

Zobacz też: Anna Lewandowska i Aleksandra Dec są nierozłączne od lat, podobnie jak Kożuchowska i Kulesza. Oto przyjaźnie gwiazd

Na oficjalnej premierze nie zabrakło oczywiście głównych bohaterów tej produkcji. Aktorka pozowała na ściance z filmowym plakatem w białym garniturze. W tej uniwersalnej stylizacji trudno byłoby wyglądać źle, jednak Kożuchowska sprawiła, że wyglądała naprawdę zachwycająco. Wszystko dzięki temu, że marynarka miała modne marszczenia na rękawach, a spodnie były nieco oversize'owe. Dopełnienie stylizacji stanowiła błyszcząca, cekinowa torebka i srebrno-czarne sandałki. Delikatny makijaż i prosta fryzura sprawiły, że artystka prezentowała się jak zwykle elegancko i kobieco. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska EASTNEWS

Agata Kulesza, Małgorzata KożuchowskaKto spotkał się na szkolnym korytarzu? Te gwiazdy chodziły razem do szkoły

Co ciekawe, oficjalna premiera filmu została zaplanowana dokładnie na dzień beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej, fundatorki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża. Jesteście ciekawi, jak Małgorzata Kożuchowska poradziła sobie w tej roli?

Więcej o: