Książę Harry i Meghan Markle wygwizdani przez całą salę. "Jak główni złoczyńcy"

Sławny wywiad, którego udzielili Meghan i Harry Oprah Winfrey wywołał zdecydowane reakcje podczas gali National Television Awards w Londynie. Gdy tylko para pojawiła się na ekranie, rozległy się gwizdy i buczenia.

National Television Awards prezentuje największe wydarzenia telewizyjne roku. Kiedy na wielkim telebimie ukazał się klip przedstawiający wszystko to, co najważniejszego zadziało się w telewizjach, zgromadzeni goście wygwizdali jeden moment – urywki z rozmowy Harry’ego i Meghan z Oprah Winfrey. Wprawdzie widzowie oglądający transmisję w ITV tego nie usłyszeli, to informator przekazał "Daily Mail", że gwizdy były donośne.

Meghan MarkleMeghan Markle gotowa wybaczyć rodzinie królewskiej po śmierci księcia Filipa

Meghan Markle i książę Harry wygwizdani

Wydarzenie, które odbyło się w londyńskiej O2 Arenie, gromadzi śmietankę brytyjskiego show-biznesu. Reakcja publiczności oznaczałaby, że Meghan i Harry nie są zbyt lubiani wśród wyspiarskich celebrytów.

Wyglądało to tak, jakby na scenie podczas przedstawienia pojawiły się główni złoczyńcy – relacjonuje źródło dziennika.
Niektórzy krzyczeli, inni się śmiali. Było kilka zażenowanych taką reakcją osób, ale wyszło na to, że Meghan nie jest zbyt popularna – donosi inny uczestnik gali.

Podczas długiego wywiadu z Oprah w marcu, para oskarżyła jednego z członków królewskiej rodziny o rasizm: miał zapytać, jak "ciemny kolor skóry będzie miał mały Archie". Szeroko rozwodzili się też o znieczulicy, manipulacjach, a Meghan wspomniała nawet o próbie samobójczej. I o tym, że nikt nie udzielił jej pomocy.

Zobacz wideo

Wywiad spotkał się z ostrą reakcją brytyjskiej opinii publicznej. Parze wytykano mijanie się z prawdą, pranie publicznie rodzinnych tajemnic w czasie, kiedy Książę Filip był ciężko chory, zaś Oprah, że w ogóle nie dopytywała o nic swych rozmówców.

Przypomnijmy, że wywiad Meghan i Harry’ego jest nominowany do nagrody Emmy.

Więcej o: