"Żeby nie było śladów". Polska ekipa na festiwalu w Wenecji. Grochowska powala, Korzeniak świetnie

Na tegorocznym festiwalu filmowym Polska ma duże szanse na wygraną. Aktorzy filmu "Żeby nie było śladów" przybyli na premierę. Jak się prezentowali?

Na Festiwalu Filmowym w Wenecji w czwartek zaprezentowano film "Żeby nie było śladów". To polski kandydat do nagrody w Konkursie Głównym, gdzie pokazane zostaną również filmy Pedro Almodovara czy Paolo Sorrentino. Reżyserem polskiego kandydata jest Jan P. Matuszyński. Zagrali u niego Tomasz Ziętek, Mateusz Górski, Sandra Korzeniak, Agnieszka Grochowska, Tomasz Kot, Jacek Braciak i Robert Więckiewicz.

W Wenecji nasze gwiazdy miały okazję zaprezentować się dwóch odsłonach, jednej bardzo klasycznej, drugiej dość luźnej, wręcz sportowej.

Agnieszka Grochowska

Agnieszka Grochowska przed obiektywami fotoreporterów wystąpiła w czarnym garniturze z fantazyjnie zdobionymi nogawkami. Do tego założyła złote sandały. Aktorka prezentowała się świetnie. A to dopiero początek. Jej druga kreacja była strzałem w dziesiątkę.

Italy Venice Film Festival 2021 Leave No Traces Photo CallItaly Venice Film Festival 2021 Leave No Traces Photo Call Agencja Wyborcza.pl

Delikatna długa sukienka ozdobiona aplikacjami kwiatowymi zrobiła ogromne wrażenie. Choć była prosta, to delikatnie połyskujący materiał i bratki dodały jej szyku. Agnieszka Grochowska zachwyciła.

Agnieszka GrochowskaAgnieszka Grochowska East News

Sandra Korzeniak

Sandra Korzeniak gra w filmie "Żeby nie było śladów" matkę Grzegorza Przemyka. Aktorka na czerwony dywan wybrała biały klasyczny garnitur z szerokimi nogawkami i kamizelką. Do tego usta mocno podkreśliła czerwoną szminką. Wyglądała doskonale.

Sandra KorzeniakSandra Korzeniak East News

Druga jej kreacja nie zrobiła już takiego wrażenia. Aktorka miała na sobie luźny czerwony komplet z białą lamówką. Całość przypominała raczej piżamę. Ale to zdaje się trend tegorocznego festiwalu. Już Kristen Steward zarzucano, że ma na sobie nocną koszulę.

Sandra KorzeniakSandra Korzeniak Agencja Wyborcza.pl

Tomasz Kot

Tomasz Kot na czerwonym dywanie wystąpił w klasycznym smokingu z czarną muchą. Za stroje polskich aktorów odpowiedzialny był projektant Tomasz Ossoliński. To on postawił na klasykę. Męską część naszej reprezentacji ubrał bardzo stylowo.

Tomasz KotTomasz Kot East News

Mateusz Górski, Jan P. Matuszyński i Tomasz Ziętek

W "luźnej" odsłonie odtwórca głównej roli Mateusz Górski oraz reżyser prezentowali się przeciętnie. Bardzo dobrze wypadł Tomasz Ziętek, który miał na sobie biały letni garnitur, którym zwracał uwagę.

Mateusz Górski, Jan P. Matuszyński i Tomasz ZiętekMateusz Górski, Jan P. Matuszyński i Tomasz Ziętek Agencja Wyborcza.pl

Jak wam się podobają Polacy na czerwonym dywanie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.