"Teściowie" debiutują w kinach. Dwie rodziny, jeden konflikt. Ostaszewska: Kobieta złośliwa i bezradna

10 września w kinach debiutuje film Kuby Michalczuka - "Teściowie". Byliśmy na uroczystej premierze produkcji, a jej gwiazdy opowiedziały, dlaczego warto pochylić się nad tą opowieścią.

Nadszedł czas na kolejną filmową premierę Next Filmu. Od 10 września w kinach w całej Polsce widzowie będą mogli obejrzeć nietypową komedię, która opowiada o dramatycznym konflikcie dwóch zupełnie różnych rodzin. W głównych rolach: Maja Ostaszewska, Iza Kuna, Adam Woronowicz oraz Marcin Dorociński.

Zobacz wideo Relacja z premiery filmu "Teściowie"

Relacja z uroczystej premiery filmu "Teściowie"

9 września w kinie Helios w warszawskim Blue City odbyła się uroczysta premiera produkcji Kuby Michalczuka - "Teściowie". Reporter Plotka pojawił się na wydarzeniu i rozmawiał z gwiazdami filmu.

Zgódźmy się, że to jest tragikomedia - mówi nam Adam Woronowicz, który odtworzył postać Tadeusza.

Maja Ostaszewska z kolei wciela się w rolę zamożnej Małgorzaty, z którą, jak sama mówi, ma raczej niewiele wspólnego.

Utożsamiam się ze swoją bohaterką w jak najmniejszym stopniu. Byłam zachwycona tym materiałem aktorskim. To wielka frajda, bo jest to postać z wachlarzem emocji - od wyższościowej, złośliwej, antypatycznej, poprzez kobietę z klasą, elegancką, aż po kogoś wzruszającego, bezradnego, błyskotliwego - mówi nam aktorka.

ZOBACZ TEŻAgnieszka Woźniak-Starak w błyszczącym kombinezonie i elegancka Iza Kuna brylują na premierze filmu "Teściowie"

Dlaczego warto wybrać się do kin na tę produkcję? Wystarczy obejrzeć zwiastun - ciekawa historia oraz gwiazdorska obsada to tylko początek! Co powiedziała w rozmowie z naszym reporterem Iza Kuna o pracy na planie filmu? Odpowiedź znajdziecie w powyższym materiale wideo.

 
Więcej o: