Polsat promuje siostrzenicę Mateusza Morawieckiego. Pojawi się w show: Wszyscy w klanie ją wspierają, choć nie mogą o tym mówić

Siostrzenica Mateusza Morawieckiego bierze udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Klara Williams zadebiutuje w programie już w ten piątek. Może liczyć na wsparcie rodziny?

15. edycja show "Twoja twarz brzmi znajomo" ma swoją premierę w ten piątek na antenie Polsatu. Po raz pierwszy na fotelach jurorów widzowie zobaczą Michała Wiśniewskiego i Gromee. Wśród ośmiorga uczestników, jedną z osób, która zawalczy o wygraną, jest siostrzenica Mateusza Morawieckiego, Klara Williams. "Super Express" ustalił, co rodzina artystki uważa o jej najnowszym przedsięwzięciu. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski o kulisach rozstania z TVP i pracą w „The Voice"

Siostrzenica Mateusza Morawieckiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Klara Broda to córka Anny Morawieckiej (siostry Mateusza Morawieckiego) i Jarosława Brody. Artystka ma siostrę Helenę oraz brata Franciszka, jednak w przeciwieństwie do niego, trzyma się z dala od polityki. W show-biznesie aktorka funkcjonuje jako Klara Williams. 

Zobacz: Siostrzeniec Mateusza Morawieckiego protestuje przeciwko polityce Przemysława Czarnka. "Macie krew na rękach"

"Super Express" dotarł do osoby z otoczenia Morawieckich i ustalił, czy rodzina wspiera Klarę w karierze. Okazuje się, że wszyscy jej kibicują i życzą samych sukcesów, jednak niekoniecznie chcą wypowiadać się na ten temat publicznie. 

Wszyscy w klanie Morawieckich wspierają Klarę, choć nie wszyscy chcą i mogą o tym głośno mówić. Nikt nie chce, żeby w jakikolwiek sposób była ona utożsamiana z działalnością pozakulturową. Klara idzie swoją drogą, a ma do tego najśmielsze prawo. Wszyscy kibicujemy Klarze, żeby w programie zaszła jak najdalej i żeby spełniała się życiowo - powiedział informator.
 

Klara Williams sukcesywnie buduje swoją karierę. Można zobaczyć ją na deskach Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, czy na szklanym ekranie w takich produkcjach jak "Sługi Boże"m czy w "Jak pokochałam gangstera", którego premiera zaplanowana jest na 2022 rok. Jakiś czas temu dołączyła również do obsady "Pierwszej miłości". Jak poradzi sobie z metamorfozami w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"? Dowiemy się już w ten piątek o godzinie 20.05. 

Więcej o: