Chris Cugowski ocenia słowa Andrzeja Dudy o "młodzieży, która lekceważy Krawczyka". "W tym starszym pokoleniu jest zdziwienie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Syn Krzysztofa Cugowskiego - Chris Cugowski - w rozmowie z Plotkiem odniósł się do słów prezydenta Andrzeja Dudy o polskiej młodzieży. Przypomnijmy, że głowa państwa kilka miesięcy temu stwierdziła, że młodzi ludzie w Polsce lekceważą Krzysztofa Krawczyka.

Wiosną tego roku odszedł Krzysztof Krawczyk. Śmierć piosenkarza była szokiem dla jego rodziny, przyjaciół oraz tysięcy fanów w Polsce. Muzyka pożegnali uroczyście również politycy z prezydentem Andrzejem Dudą na czele. Co ciekawe, głowa państwa w swoim pożegnalnym przemówieniu uderzyła w polską młodzież, która według niego, lekceważyła zmarłego piosenkarza.

Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą, ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP - pisał wówczas na Twitterze Duda.

Słowa prezydenta spotkały się z wielką krytyką wśród młodego pokolenia, które słucha i bardzo szanuje Krzysztofa Krawczyka. W końcu tysiące ludzi bawiących się na juwenaliach do jego hitów już o czymś świadczy. Swoje trzy grosze na temat słów prezydenta zdecydował się wtrącić syn Krzysztofa Cugowskiego.

Krzysztof Cugowski, Krzysztof Cugowski JuniorSyn Krzysztofa Cugowskiego robi międzynarodową karierę. Zagrał w hicie Netfliksa

Chris Cugowski ocenia słowa Andrzeja Dudy o "młodzieży, która lekceważy Krawczyka"

O Chrisie Cugowskim zrobiło się głośno w rodzimych mediach kilka miesięcy temu, gdy wyszło na jaw, że zagrał w jednym z bardziej popularnych seriali Netflixa "Bridgertonowie". Sukces serialu przełożył się na nowe propozycje zawodowe dla młodego aktora. Już od września możemy oglądać jego zmagania w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Na planie show Chris Cugowski rozmawiał z naszym reporterem na temat słów Andrzeja Dudy o "młodzieży lekceważącej Krawczyka". Syn Krzysztofa Cugowskiego nie ma wątpliwości, że prezydent się myli.

To może wynika z lekkiej nieświadomości młodego pokolenia, natomiast ja jako młody człowiek wiem, że to jest kompletnie nieprawda i na każdej, bez wyjątku imprezie, na jakiej byłem w Polsce, Krawczyk leciał i to nie raz nie dwa. Poruszyłem ten temat z moimi rodzicami i oni też byli zdziwieni, że młodsze pokolenie też słucha Krawczyka. W tym starszym pokoleniu jest zdziwienie, że my słuchamy takiej muzyki - mówił w rozmowie z Plotkiem.

Całą rozmowę z Chrisem Cugowskim możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz wideo

Krzysztof CugowskiSyn Cugowskiego zagrał w hitowym serialu! Niechętnie chwali się sukcesem

Więcej o: