Krzysztof Krawczyk junior uczcił 75. urodziny zmarłego ojca. Zaśpiewał własną wersję znanego hitu artysty

Krzysztof Krawczyk junior w mediach społecznościowych postanowił uczcić urodziny swojego ojca. Na Facebooku opublikował galerię związaną ze zmarłym w kwietniu artystą. Zaśpiewał również znany szlagier swojego taty.

Krzysztof Krawczyk 8 września 2021 roku obchodziłby swoje 75. urodziny. Chociaż artysta nie doczekał tego wydarzenia, to pamięć o nim uczcili jego bliscy. W Grotnikach, miejscowości, w której Krawczyk wraz z żoną Ewą mieszkał od lat, odbyła się msza w jego intencji, którą poprowadził jego przyjaciel, biskup Antoni Długosz. Na swój sposób urodziny taty postanowił uczcić również Krzysztof Krawczyk junior.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Krzysztof Krawczyk junior uczcił urodziny ojca w mediach społecznościowych

Mężczyzna przygotował galerię zdjęć, którą opublikował w mediach społecznościowych. Na fotografiach widzimy m.in. syna artysty w towarzystwie Mariana Lichtmana z Trubadurów oraz archiwalne zdjęcie Krzysztofa Krawczyka. Syn zmarłej gwiazdy nagrał także własną wersję wielkiego hitu taty, "Za tobą pójdę jak na bal". Internauci natychmiast zareagowali na rocznicowy post juniora. 

Krzysiu, w tak szczególnym dla ciebie dniu jestem myślami z tobą.
Pamiętaj, proszę, nie jesteś teraz sam, masz u swego boku kochającą Kasię, wielu przyjaciół i rzeszę ludzi, którzy ci kibicują.
Przytulam mocno, łącząc się z tobą we wspomnieniach o twoim tacie - czytamy pod wpisem.

Konflikt w rodzinie po śmierci Krzysztof Krawczyka

Krzysztof Krawczyk junior w kwietniu bieżącego roku pożegnał swojego ukochanego ojca. Artysta odszedł nagle w Wielkanocny Poniedziałek. Niestety, jego śmierć nie doprowadziła do pojednania skonfliktowanych od lat bliskich artysty, a kwestia spadku jeszcze bardziej poróżniła wdowę po Krawczyku oraz jego syna.

Jak podoba wam się "Za tobą pójdę jak na bal" w wykonaniu syna artysty?

Więcej o: