Marianna Schreiber śledzi żony polityków, które obserwują jej poczynania w "Top Model". Zauważyła "ciche wsparcie"

Marianna Schreiber od tygodnia jest na ustach całej Polski. Żona polityka i ministra zgłosiła się do programu "Top Model" stacji TVN, a kolejne informacje o niej zawładnęły mediami. W rozmowie z "Faktem" twierdzi, że inne żony polityków o całej sprawie myślą podobnie do niej.

Marianna Schreiber zaskoczyła wszystkich swoim udziałem w show stacji TVN "Top Model". Nie wszystkim to się spodobało, co można wyczytać w komentarzach pod artykułami na temat uczestniczki. Również ona sama zmaga się z nieprzychylnymi ocenami jej postępowania. Niedawno była szefowa "Wiadomości" TVP o skrytykowała jej udział w show

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Marianna Schreiber o wsparciu innych żon polityków jej udziału w "Top Model"

Nie wszyscy jednak uważają, że jako żona polityka PiS-u nie powinna uczestniczyć w tego typu programach. Mariannę Schreiber wsparł na przykład Rafał Trzaskowski, za co mu serdecznie podziękowała. To nie jedyna pomocna dłoń wyciągnięta w jej kierunku.

Uczestniczka "Top Model" wyznała ostatnio dla "Faktu", że w swoich mediach społecznościowych widzi reakcje innych żon polityków prawicy. Śledzą one jej poczynania, oznaczają pozytywnymi reakcjami jej posty. Zdaniem Marianny Schreiber to ciche wsparcie z ich strony.

Jedna żona polityka powie, że zwariowałam, a druga pomyśli w duchu, że czuje podobnie, ale tego nie wyraża – wyjaśnia "Faktowi" Marianna Schreiber.

Przypomnijmy, że Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera wzięła udział w nowej 10. edycji "Top Model". Zrobiła to w tajemnicy przed mężem. Jury dało jej szansę i przeszła dalej. Widzowie będą ją teraz oglądać na tzw. bootcampie, gdzie powalczy o miejsce w "domu modelek". 

Jak potoczą się dalsze losy Marianny Schreiber w "Top Model"? Myślice, że zrobi karierę w modelingu? Przypomnijmy, że "TopModel" można oglądać na antenie TVN w każdą środę o godzinie 21.30 oraz na platformie Player.

Więcej o: