Agnieszka Kaczorowska-PELA świętuje trzecią rocznicę ślubu na balkonie. Mąż zaskoczył ją prezentem

Agnieszka Kaczorowska-PELA wraz z mężem celebrowała trzecią rocznicę ślubu. Wyszło romantycznie?

Agnieszka Kaczorowska-PELA* i Maciej Pela razem z dziećmi wyjechali na wakacje do Chorwacji. To właśnie tam świętowali trzecią rocznicę ślubu. Na InstaStories pochwalili się nagraniami z rocznicowej randki. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje trzecią rocznicę ślubu na balkonie

Agnieszka Kaczorowska-PELA i Maciej Pela już trzy lata po ślubie

Agnieszka Kaczorowska-PELA i Maciej Pela trzy lata temu w Toskanii stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani długo chwalili się zdjęciami i nagraniami z przyjęcia weselnego. 

Teraz na Instagramie celebrytki pojawiły się kolejne zdjęcia, na których pozuje w sukni ślubnej, a jej mąż w garniturze. Te kadry są jednak aktualne - widać na nich córki małżonków. Do odtworzonej sesji ślubnej gwiazda "Klanu" załączyła wpis, w którym opowiada, co zmieniło się w jej życiu w ostatnich latach. 

Nasza trzecia rocznica ślubu. Trochę się zmieniło przez te trzy lata. Nawet ta nasza miłość się zmieniła, jest dojrzalsza, jeszcze silniejsza, inna. Natomiast niezmiennie chcemy kroczyć razem przez życie! Podejmować nowe wyzwania, wspierać się, oglądać świat i oczywiście wychowywać nasze dwie cudowne dziewczynki - czytamy.

A później dodała:

Niezmiennie wierzę w prawdziwą miłość. Wiem, że jej doświadczam. Wiem, że razem jesteśmy najsilniejsi. I jeszcze niezmiennie śmieszy mnie fakt, że zazdrośnicy dawali nam trzy miesiące, najwyżej rok.
 

Na InstaStories celebrytki pojawiło się natomiast nagranie z rocznicowej randki. Małżonkowie świętowali ją na balkonie. 

Rocznicowy sukces. Godzina 21.21, a my nie śpimy, ale dzieci śpią. Nie możemy ich zostawić samych w pokoju i świętujemy na balkonie. I jest pysznie - zachwycała się młoda mama.
Mamy też drugi sukces, nasz małżeński, wspólny - mówił z kolei Pela. To ja pierwszy raz zaskoczyłem żonę prezentem, a nie na odwrót - ułyszeliśmy.

Tancerka nie pochwaliła jednak, co dostała. 

*Agnieszka Kaczorowska-PELA przy okazji zaapelowała do mediów, by używały jej nazwiska po mężu. Napisała:

Jeszcze prośba... Drogie media, po ślubie zmieniłam nazwisko. I przez trzy lata można to zauważyć... (...) sprawdźcie proszę, jak się nazywam... Z serdecznymi pozdrowieniami - Agnieszka Kaczorowska-PELA.

Postanowiliśmy więc zareagować na jej prośbę. Nie ma za co! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.