Cezary Żak wyrzucony z serialu "Ranczo" aż dwa razy. Zaskakujące wyznanie aktora

Cezary Żak zdobył się szczere wyznanie w programie TVN-u. Aktor zasugerował, że praca w serialu "Ranczo" nie zawsze była usłana różami.

7 września gościem w premierowym odcinku nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego był Cezary Żak. Aktor nawiązał do swojej kariery i zdradził również, kiedy zamierza przejść na emeryturę. Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się także, że Żak został w przeszłości wyrzucony z serialu "Ranczo" - i to aż dwa razy! 

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Cezary Żak wyrzucony z "Rancza" aż dwa razy

Oprócz Żaka w programie pojawili się także Vito Bambino oraz Agnieszka Więdłocha. Cezary wyznał, że razem z aktorką regularnie spotykają się w pracy. Wiadomość ta zaskoczyła Kubę Wojewódzkiego, który dopytał:

Naprawdę tak często gracie?

Cezary Żak wówczas zażartował ze słów prowadzącego:

No widzisz, research ma słaby, co?

Na co dziennikarz odpowiedział:

Ja się nie dziwię, że ciebie z tego "Rancza" wyrzucili, i to dwa razy.

Aktor nie wchodząc w szczegóły, potwierdził te informacje:

To prawda, to prawda.

Żak zahaczył również o temat swojej emerytury. Jak przyznał, ze swoich obserwacji wysnuł wnioski, że uprawianie tego zawodu u starszych osób jest bardzo wyczerpujące. 

Zapowiedziałem Krystynie Jandzie, że będę u niej grać maksymalnie dziesięć lat. Napracowałem się z aktorami starszymi ostatnimi laty. (...) Widzę, ile tych starszych aktorów kosztuje uprawianie zawodu. Nie chciałbym tego przeżywać.

Przypominamy, że aktor w ostatnim czasie został zapytany przez Onet o możliwość powrotu do "Rancza". Jego odpowiedź była jednoznaczna - wyznał, że jest do dla niego zamknięty etap. Jednocześnie podkreślił, że magia produkcji była w dużej mierze zasługą scenarzysty Andrzeja Grembowicza, który zmarł w 2018 roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA