Anna Lewandowska świętuje urodziny. Pochwaliła się prezentem od Roberta. "Kochany!"

Anna Lewandowska pochwaliła się urodzinowym prezentem od męża. Co dostała?

Anna Lewandowska skończyła właśnie 33 lata i świętuje urodziny. Trenerka pochwaliła się na Instagramie i na InstaStories zdjęciami, na których widać, jak wyglądało jej przyjęcie urodzinowe. Zdradziła też, co z tej okazji dostała od Roberta Lewandowskiego.

Anna i Robert LewandowscyLewandowska pokazała urodzinowy tort męża. Nawiązywał nie tylko do Roberta, ale też do trenerki!

Zobacz wideo Anna Lewandowska relacjonowała swoje urodziny na Instagramie. Przyjaciele sprawili jej niesamowitą niespodziankę

Anna Lewandowska skończyła 33 lata. Co dostała od Roberta z okazji urodzin?

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988 roku i właśnie skończyła 33 lata. Trenerka spędziła ten dzień ze swoimi bliskimi przyjaciółmi. Na InstaStories pochwaliła się przyjęciem niespodzianką, które urządzili jej najbliżsi. Był tort, kwiaty i pyszne jedzenie, a później... spływ kajakowy.

O urodzinach Lewandowskiej nie zapomniał też jej mąż. Sportowiec zamieścił na Instagramie piękne życzenia, dołączając do nich urocze zdjęcie. Na tym jednak nie koniec. Okazuje się, że Robert czekał na Annę z prezentem. Co dla niej wybrał? Postarał się i obdarował solenizantkę pięknym, ogromnym bukietem czerwonych róż. Anna była zachwycona i pochwaliła się niespodzianką, publikując zdjęcie na InstaStories. Załączyła do niego również wymowy podpis. 

Kochany! -  napisała, oznaczając Lewandowskiego na Instagramie.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Bukiet jest imponujący. Ciekawi jednak jesteśmy, czy była to jedyna niespodzianka, jaką piłkarz miał dla ukochanej. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska kończy 33 lata. Pamiętacie, jak wyglądała kiedyś? Dziś ma jasne włosy, jednak w przeszłości bywało różnie

POLECAMY: Anna Lewandowska świętuje 33. urodziny. Nie mogło zabraknąć życzeń od Roberta. Fani zauroczeni zdjęciem

Więcej o: