Patrycja Kazadi pokazuje zdjęcia ze szpitala i mówi o samoakceptacji. Artystka ma problemy zdrowotne

Patrycja Kazadi na instagramowej relacji zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. Jedno z nich jest ze szpitala, na drugim gwiazda pozuje w obcisłej, skórzanej sukience. Fotografie dzieli tylko kilka dni. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych artystki.

Patrycja Kazadi niedawno wyznała, że zamierza publicznie walczyć z body shamingiem obecnym w sieci. Gwiazda sama padła ofiarą takiego zawstydzania, internauci bowiem nie szczędzili jej niepochlebnych komentarzy na temat sylwetki, wielokrotnie była wyśmiewana ze względu na dodatkowe kilogramy. Teraz postanowiła zabrać głos w tej dokuczliwej sprawie.

Zobacz wideo Taneczne wideo Patrycji Kazadi

Patrycja Kazadi jest chora. Pokazała zdjęcia z okresu hospitalizacji

Okazuje się, że ciało Patrycji Kazadi zmieniło się ze względu na schorzenia, na które cierpi od pewnego czasu, jednak nie doprecyzowała z jakimi problemami się zmaga. Aktorka wyznała, że niejednokrotnie hejterskie komentarze na swój temat czytała w momencie hospitalizacji. Takie chwile były dla niej podwójnie ciężkie.

Odpowiem na pytanie, "co się stało z Kazadi?". Kazadi choruje już od dłuższego czasu, ale leczy się, została prawidłowo zdiagnozowana półtora roku temu. (...). Pewne rzeczy powinny zostać w domu. Chciałam w spokoju, bez atencji mediów czy innych ludzi przejść przez ten czas. (...) Tak, jestem chora, i na pewno będąc w szpitalu, dużo ciężej czyta się tego typu komentarze (...) – mówiła Kazadi w nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Teraz postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami zdjęciami, które pokazują dwa oblicza walki z jej chorobą. Na jednym Kazadi pozuje w obcisłej, skórzanej sukience, na drugim natomiast siedzi na szpitalnym łóżku, a jej ciało sprawa wrażenie nabrzmiałego.

Patrycja KazadiPatrycja Kazadi Instagram, @kazadi_official

To zdjęcie było wykonane dla mojego pracodawcy, kiedy w nocy, dzień przed nagraniem nowego projektu, musiałam z niego zrezygnować, a nie chciałam wyjść na osobę niepoważną, lub być posądzoną o to, że udaje. To, co się działo tej nocy, było aż niewiarygodne.

Patrycja Kazadi w kolejnych relacjach zapowiedziała cykl rozmów na temat zagadnień związanych z samoakceptacją oraz body shamingiem.

Więcej o: