Cardi B urodziła drugie dziecko. Dodała zdjęcie ze szpitala. Znamy płeć

Cardi B urodziła drugie dziecko. Na Instagramie dodała zdjęcie ze szpitala. W towarzystwie męża tuli w ramionach pociechę.

Cardi B znów jest świeżo upieczoną mamą. O tym, że urodziła drugie dziecko powiadomiła fanów na Instagramie. Poinformowała także, że poród odbył się 4 września. Dodała zdjęcie ze szpitala, na którym zarówno ona, jak i jej mąż Offset wpatrują się w maleństwo owinięte w niebieski kocyk. Para doczekała się syna.

Zobacz wideo Offset nagrał łzawą wiadomość, że chce odzyskać Cardi B, a ona mu odpowiedziała!

Melania TrumpMelania Trump zniknęła. Stacja CNN podała powód. "To już koniec i tyle"

Cardi B urodziła drugie dziecko

Cardi B ogłosiła ciążę dopiero niedawno, podczas gali BET Awards, która odbyła się w czerwcu. Wówczas wyszła na scenę, prezentując podkreślony brzuszek. Zaskoczyła tym wielu fanów. Od tamtej pory media jeszcze bardziej śledziły życie wokalistki. Artystka wraz z mężem zdążyli już udzielić wywiadu po narodzinach syna.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w końcu poznaliśmy naszego syna. Jest już tak bardzo kochany przez rodzinę i przyjaciół, że nie możemy się doczekać, aby przedstawić go jego pozostałemu rodzeństwu - powiedzieli dla magazynu "People" po porodzie artystki.
 

Izabela Małysz pochwaliła się romantycznym prezentem od mężaWiemy, jaki prezent podarowali córce Małyszowie. Wygadał się skoczek

Związek raperów uznawany jest za burzliwy. Para rozchodziła się i schodziła. Już po roku małżeństwa miała kryzys i poinformowała o rozstaniu. Później portale obiegały informacje o niewierności Offseta. W 2018 roku Cardi B zostawiła rapera, jednak szybko zmieniła zdanie. Ten nie przebierał w środkach, by odzyskać zaufanie żony. W tym samym roku przyszła na świat córka pary. Jednak później również nie było kolorowo. W ubiegłym roku głośno mówiło się o rozwodzie Cardi B i Offseta. Po 27 dniach po złożeniu papierów - wycofali pozew. Wówczas raperka mówiła w wywiadach, że wybaczyła mężowi. Niedługo po tym zaszła w drugą ciążę. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje wspólnych zdjęć z mężem, kiedy ta była już w zaawansowanej ciąży. Teraz do ich licznej rodziny dołączył syn. Oprócz trzyletniej córki Kulture Kiari Cephus, Offset ma jeszcze troje dzieci z poprzednich związków.

Więcej o: