Cardi B urodziła drugie dziecko. Dodała zdjęcie ze szpitala. Znamy płeć

Cardi B urodziła drugie dziecko. Na Instagramie dodała zdjęcie ze szpitala. W towarzystwie męża tuli w ramionach pociechę.

Cardi B znów jest świeżo upieczoną mamą. O tym, że urodziła drugie dziecko powiadomiła fanów na Instagramie. Poinformowała także, że poród odbył się 4 września. Dodała zdjęcie ze szpitala, na którym zarówno ona, jak i jej mąż Offset wpatrują się w maleństwo owinięte w niebieski kocyk. Para doczekała się syna.

Zobacz wideo Offset nagrał łzawą wiadomość, że chce odzyskać Cardi B, a ona mu odpowiedziała!

Cardi B urodziła drugie dziecko

Cardi B ogłosiła ciążę dopiero niedawno, podczas gali BET Awards, która odbyła się w czerwcu. Wówczas wyszła na scenę, prezentując podkreślony brzuszek. Zaskoczyła tym wielu fanów. Od tamtej pory media jeszcze bardziej śledziły życie wokalistki. Artystka wraz z mężem zdążyli już udzielić wywiadu po narodzinach syna.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w końcu poznaliśmy naszego syna. Jest już tak bardzo kochany przez rodzinę i przyjaciół, że nie możemy się doczekać, aby przedstawić go jego pozostałemu rodzeństwu - powiedzieli dla magazynu "People" po porodzie artystki.
 

Związek raperów uznawany jest za burzliwy. Para rozchodziła się i schodziła. Już po roku małżeństwa miała kryzys i poinformowała o rozstaniu. Później portale obiegały informacje o niewierności Offseta. W 2018 roku Cardi B zostawiła rapera, jednak szybko zmieniła zdanie. Ten nie przebierał w środkach, by odzyskać zaufanie żony. W tym samym roku przyszła na świat córka pary. Jednak później również nie było kolorowo. W ubiegłym roku głośno mówiło się o rozwodzie Cardi B i Offseta. Po 27 dniach po złożeniu papierów - wycofali pozew. Wówczas raperka mówiła w wywiadach, że wybaczyła mężowi. Niedługo po tym zaszła w drugą ciążę. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje wspólnych zdjęć z mężem, kiedy ta była już w zaawansowanej ciąży. Teraz do ich licznej rodziny dołączył syn. Oprócz trzyletniej córki Kulture Kiari Cephus, Offset ma jeszcze troje dzieci z poprzednich związków.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.