Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami". Kolejna para pożegnała się z programem

Za nami drugi już odcinek "Tańca z Gwiazdami". Kto tym razem pożegnał się z programem?

"Taniec z Gwiazdami" jak zawsze obfituje w wiele wzruszeń i radości. Nie inaczej było również przy okazji drugiego odcinka, którego tematem przewodnim była miłość. Pojawiło się wiele romantycznych utworów, wspomnień i wzruszeń. Z programem pożegnała się również kolejna para.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny rozpływa się nad Bieniuk i wspomina Przybylską: Nie mieliście prawa takiej Anki znać

Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami". Kto odpadł tym razem?

Po raz drugi gwiazdy tej edycji zaprezentowały na parkiecie show swoje taneczne umiejętności. Odcinek rozpoczął się od walca angielskiego Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz. Już po ich występie, który oglądała ukochana aktora, pojawiły się niedyskretne pytania o ich potencjalne zaręczyny.

Doda i Max Hodges znowu się spotkaliMax przyjechał do Dody. Ale ją wychwalił!

Następnie na parkiecie byli Sylwia Bomba oraz Jacek Jeschke. Zanim jednak pokazali swój układ, wyemitowano materiał z gwiazdą "Goggleboxa", która wspomniał o rozstaniu ze swoim partnerem oraz ojcem jej córki. Celebrytka też wzruszyła się po tym, gdy pokazano nagranie z dopingującym ją rodzicami i małą Antoniną.

Tego wieczoru powodów do radości nie miała Oliwia Bieniuk. Modelka nie została pozytywnie oceniona przez jurorów i skrytykował ją nawet Andrzej Grabowski, który powiedział:

Tańczyłaś lepiej w pierwszym odcinku.

Razem z Michałem Bartkiewiczem otrzymała jedynie 19 punktów - najmniej tego wieczoru.

Temat miłości zobowiązywał. Gdy więc na parkiet wyszli Kajra oraz Rafał Maserak, zaśpiewał im mąż piosenkarki - Sławomir. Z kolei przed występem Izy Małysz jej ukochany w nagraniu wspomniał o ich małżeństwie. Już po zaprezentowanym układzie Adam Małysz wręczył żonie kwiat. Dla obojga ten weekend był intensywny – w sobotę 4 września ich córka Karolina Małysz powiedziała "tak" narzeczonemu.

Były dwa dni góralskiej zabawy – powiedziała matka panny młodej

Izie i Adamowi Małyszom zrobiono w tym odcinku niespodziankę. Realizatorzy puścili archiwalne nagranie ze ślubu małżonków z 1997 roku.

Anita i Adrian ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Anita i Adrian ze "Ślubu" ochrzcili córkę. Był piękny, choć skromny tort

Po występie żony skoczka i Stefano Terrazzino zaprezentowano punkty wszystkich uczestników, a prowadzący zachęcili widzów do głosowania. Tuż po przerwie reklamowej okazało się, że tym razem z programem pożegnali się Fit OldBoy i Paulina Biernat, którzy od jurorów otrzymali 20 punktów.

Więcej o: